Oferta pracy

Kierownik Zespołu ds. Rozwoju Produktów

Grafton RecruitmentO firmie

12 00015 000 brutto / mies.
  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001

Kierownik zespołu ds. Rozwoju produktówNumer ref.: 4-18-60262

Dla naszego Klienta, nowoczesnej firmy produkcyjnej z branży budowlanej, szukamy osoby na stanowisko:

Kierownik zespołu ds. Rozwoju produktów

Miejsce pracy: okolice Poznania

Obowiązki:

  • Udział w budowaniu i realizacji strategii firmy w oparciu o wizję produktu oraz oczekiwania klientów
  • Analiza rynku pod kątem trendów i potrzeb klientów oraz proaktywne proponowanie nowości
  • Zarządzanie zespołem konstruktorów oraz inżynierów ds. produktu
  • Realizacja projektów zgodnie z harmonogramem
  • Proponowanie i wdrażanie zmian w produktach oraz nadzór nad testami i prowadzonymi projektami
  • Współpraca z Działem Produkcji i Sprzedaży
  • Zapewnianie zgodności technologicznej produktów z normami prawnymi

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku liderskim w branży technicznej
  • Skuteczność i terminowość w prowadzeniu projektów i zespołów ds. rozwoju produktów
  • Znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Nastawienie na realizację celów biznesowych, dynamika działania oraz doskonała organizacja pracy
  • Rozwinięte kompetencje w zakresie zarządzania zespołem i budowania relacji biznesowych na różnych poziomach
  • Zaawansowane umiejętności analityczne, znajomość MS Excel oraz systemów ERP

Korzyści:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca w bardzo dobrej atmosferze
  • Duża swoboda działania i możliwość wdrażania swoich pomysłów
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Współpraca z kreatywnym i zaangażowanym zespołem
  • Aktrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy