Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Alfa Home Sp.z o.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zespołu ds. Rynku Wtórnego-Biuro Nieruchomości

Alfa Home Sp. z o. o.

10 00040 000 netto (+ VAT) / mies.

Jana Kazimierza 32A

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja i wdrażanie nowych Doradców Nieruchomości

  • Szkolenie i rozwijanie umiejętności podległych Pracowników

  • Motywowanie całego zespołu

  • Monitorowanie i usprawnianie pracy zespołu

  • Raportowanie i analiza wyników

  • Realizowanie planów sprzedażowych swojego zespołu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży nieruchomości na rynku wtórnym

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w branży nieruchomości na rynku wtórnym

  • Potwierdzone sukcesy w sprzedaży i zarządzaniu

  • Umiejętność wyszukiwania właściwych kandydatów - aktywna rekrutacja

  • Skupienie na celu i realizacji zadań

To oferujemy

  • Wynagrodzenie oparte o podstawę, prowizję oraz premie - już w pierwszym kwartale zarobki powyżej 10 000zł netto/mc.

  • Możliwość budowy i rozwoju własnego dużego zespołu w prężnie rozwijającej się firmie

  • Bardzo dużą samodzielność w realizacji zadań

  • Nowoczesne biuro i profesjonalne narzędzia pracy

  • Szkolenia i stały rozwój Twoich kompetencji

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dodatkowy urlop

Jesteśmy nowoczesnym biurem nieruchomości, zajmujemy się sprzedażą mieszkań z rynku wtórnego w Warszawie. Cechuje nas bardzo profesjonalne podejście do naszego biznesu. Nasi wdrożeni Doradcy to jedni z najlepiej wyszkolonych handlowców w branży, ujmująco przekonywujący oraz niezwykle skuteczni.

Poszukujemy Managera do istniejącego oddziału, który będzie odpowiadał za rekrutację, wdrożenie oraz sprzedaż swojego zespołu.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje