Kierownik Zespołu ds. Sprzedaży Ubezpieczeń

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 24.04.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 24.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Compensa Dystrybucja Sp. z o.o. nowoczesna firma doradztwa finansowego działająca dla międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej Vienna Insurance Group, poszukuje osób do współpracy na terenie całej Polski na stanowiska

    Kierownik Zespołu
    ds. Sprzedaży Ubezpieczeń

    Miejsce pracy: cała Polska

    Zakres obowiązków:

    • Rekrutacja i budowa zespołu
    • Zarządzanie podległym zespołem Doradców
    • Wdrażanie Doradców w sprzedaż produktów ubezpieczeniowych oraz bieżące wsparcie
    • Realizacja ustalonych celów sprzedażowych
    • Rozliczanie ilościowe i jakościowe pracy Doradców
    • Szkolenia dla Doradców: produktowe i motywacyjne

    Wymagania:

    • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowo-finansowej
    • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem Doradców
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Otwartość na ciągłe poszerzanie wiedzy w zakresie ubezpieczeń i rynków finansowych
    • Umiejętność w nawiązywaniu kontaktów z obecnymi oraz potencjalnymi klientami
    • Niekaralność
    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy (część stałą oraz część zmienną)
    • Pracę w instytucji finansowej należącej do jednej z wiodących grup ubezpieczeniowo-finansowych na rynku
    • Indywidualny coaching
    • Atrakcyjne premie
    • Dodatkowe systemy motywacyjne
    • Możliwość awansu

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku APLIKUJ znajdującego się na dole ogłoszenia.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Compensa Dystrybucja Sp. z o.o.  wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych.