Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zespołu ds. Wdrożeń Systemów Finansowych

REKORD SI Sp. z o.o.

Jana Kasprowicza 5

Bielsko-Biała

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Firebird

  • systemy analityczne

O projekcie

Koordynowanie projektów wdrożeniowych ERP z obszaru systemów finansowych.

Prace analityczne, modelowanie procesów i studia wdrożeniowe.

Koordynowanie pracy 3 osobowego zespołu wdrożeniowego.

Bieżąca obsługa serwisowa klientów.

Udział w spotkaniach z zakresu planowania zadań programistycznych oraz rozwojowych.

Wsparcie zespołu programistów.

Liczba osób w przedsiębiorstwie: 130

Liczba osób w Pionie Wdrożeń ERP: 12

Liczba osób w zespołach: 3-5

Twój zakres obowiązków

  • udział w realizacji projektów informatycznych

  • konsultacje wdrożeniowe dla klientów

  • prowadzenie szkoleń w zakresie obsługi oprogramowania

  • wsparcie procesów rozwoju oprogramowania dla przedsiębiorstw

  • koordynowanie zadań zespołu

Nasze wymagania

  • biegła znajomość systemu klasy ERP - obszar finanse

  • wiedza merytoryczna z zakresu finansów i księgowości

  • otwartość na pracę z ludźmi i pracę w zespole

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie na stanowisku konsultanta/wdrożeniowca IT

  • doświadczenie w zakresie kierowania zespołem

  • umiejętność budowania zapytań SQL

Podział czasu pracy
60%

wdrożenia i obsługa serwisowa klientów

20%

kreowanie nowych produktów/funkcjonalności

10%

koordynowanie i planowanie prac zespołu

10%

prace analityczne

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 3-5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

rozmowa rekrutacyjna

2

dzień zapoznawczy

3

rozmowa z Prezesem Zarządu

4

dołączenie do zespołu

Działamy na rynku IT od 1989 roku oferując kompleksową informatyzację przedsiębiorstw i urzędów. Nasze produkty RATUSZ i Rekord.ERP zostały wdrożone w ponad 300 jednostkach administracji publicznej i 200 przedsiębiorstwach z terenu całego kraju. Jesteśmy laureatami takich nagród jak Przedsiębiorstwo Fair-Play, Lider Polskiego Biznesu, Firma Dobrze Widziana. Przyznane wyróżnienia potwierdzają nasze wartości: jakość produktów, etykę w biznesie, społeczną odpowiedzialność za pracowników i otoczenie.

Przewiń do profilu firmy