Oferta pracy

Kierownik Zespołu ds. Zadłużenia

KRUK S.A.

  • Szczawieńska 2, Szczawno-Zdrój
    Szczawno-Zdrój, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

KRUK S.A.

Szczawieńska 2

Szczawno-Zdrój

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją założonych planów strategii związanych z wymaganiami procesu telefonicznego na Partnerach Biznesowych.

  • Dbanie o wysoką jakość prowadzonych rozmów telefonicznych i zapisów w bazie.

  • Organizowanie pracy podległych pracownikom.

  • Wyznaczanie celów dla podległego zespołu.

  • Monitoring, analiza wskaźników efektywności w Contact Center.

  • Kreowanie nowych metod pracy z pracownikami związanymi ze wzrostem wskaźników efektywności oraz jakości prowadzonych rozmów.

  • Ocena podległych pracowników: przeprowadzających rozmów oceniających, cykliczne spotkania z zespołem, tworzenie planów rozwoju oraz poprawy wyników, monitoring realizacji zaleceń.

  • Udział w projektach dotyczących pracy nad jakością rozmów.

Nasze wymagania

  • Umiejętność analizy wyników/wskaźników w Contact Center.

  • Doświadczenie w pracy na KPI jakościowych i ilościowych

  • Determinacja w dążeniu do celu, komunikatywność, umiejętność rozwijania kompetencji miękkich w zespole, motywacja, zaangażowanie w realizację swoich codziennych obowiązków

Mile widziane

  • Doświadczenie w efektywnym zarządzaniu zespołem CC.

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym.

  • Doświadczenie w branży zarządzania wierzytelnościami.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o: umowę o pracę (na czas określony minimum 12 miesięcy)

  • Obecnie pracujemy w systemie hybrydowym

  • Atrakcyjny pakiet benefitów dla pracowników: bezpłatna, prywatna opieka medyczna: Luxmed, dofinansowanie do karty Multisport, dodatkowe świadczenia dopasowane do Twoich potrzeb w ramach systemu kafeterii, ubezpieczenie dla pracownika na preferencyjnych warunkach

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, słuchawki, telefon)

  • Stawiamy na długotrwałą współpracę i stabilność zatrudnienia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

KRUK S.A.

KRUK to zespół z pasją, dlatego szukamy ludzi zaangażowanych, dla których praca to przede wszystkim przyjemność i satysfakcja. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym pracownicy mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach oraz ambitnych projektach (również międzynarodowych).

Przewiń do profilu firmy