Logo Pracuj.pl

Kierownik Zespołu E-Commerce

PKN ORLEN S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

PKN ORLEN S.A.

Bielańska 12

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem E-Commerce
  • Współodpowiedzialność za wdrożenie nowej platformy E-Commerce
  • Odpowiedzialność za wynik sprzedaży, marżę sklepu i inne kluczowe wskaźniki sprzedażowe
  • Odpowiedzialność za prezentację pełnej oferty produktowej, w odpowiednich cenach
  • Analiza potrzeb klientów, reagowanie na sezonowość i trendy rynkowe
  • Monitorowanie i udoskonalanie doświadczeń klientów korzystających ze sklepu
  • Nadzorowanie i optymalizacja procesów biznesowych
  • Negocjacje z dostawcami
  • Współpraca z IT, Marketingiem, operatorem logistycznym, dostawcami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomia, marketing, kierunki techniczne)
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w E-Commerce - sprzedaż detaliczna
  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu pracą zespołu i rozwijaniu ich kompetencji
  • Rozwinięte umiejętności analityczne, szybkie wnioskowanie z danych
  • Znajomość platform e-commerce i ich obsługi
  • Znajomość narzędzi analitycznych i narzędzi pozwalających na optymalizację konwersji
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności przywódcze
  • Innowacyjność i samodzielność w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Praca w nowoczesnym i międzynarodowym koncernie
  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin
  • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie
  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne
  • system premiowy

Etapy rekrutacji

1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w PKN ORLEN!

PKN ORLEN jest nowoczesnym graczem na rynku paliw i energetyki, największą firmą w Europie Środkowo-Wschodniej, notowaną w prestiżowych, światowych zestawieniach Fortune Global 500, Platts TOP250 czy Thompson Reuters TOP100.

Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach
  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy
  • Programy well-beingowe wspierające dobrostan
  • Program wspierający rodzinę
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref.: KRR04156

Kierownik Zespołu E-Commerce, Bielańska 12, Warszawa