Kierownik Zespołu E-commerce​

PKN ORLEN S.A.

Bielańska 12

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem E-Commerce

  • Współodpowiedzialność za wdrożenie i optymalizację nowej platformy E-Commerce

  • Odpowiedzialność za wynik sprzedaży, marżę sklepu i inne kluczowe wskaźniki sprzedażowe

  • Odpowiedzialność za prezentację pełnej oferty produktowej, w odpowiednich cenach

  • Analiza potrzeb klientów, reagowanie na sezonowość i trendy rynkowe

  • Monitorowanie i udoskonalanie doświadczeń klientów korzystających ze sklepu

  • Nadzorowanie i optymalizacja procesów biznesowych

  • Negocjacje z dostawcami

  • Współpraca z IT, Marketingiem, operatorem logistycznym, dostawcami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomia, marketing, kierunki techniczne)

  • Kilkuletnie doświadczenie w e-commerce - zdobyte w sklepie internetowym

  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu pracą zespołu i rozwijaniu ich kompetencji

  • Rozwinięte umiejętności analityczne, szybkie wnioskowanie z danych

  • Znajomość platform e-commerce i ich obsługi

  • Znajomość narzędzi analitycznych i narzędzi pozwalających na optymalizację konwersji

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Wspieranie rozwoju

  • Inspirowanie do dialogu i czerpanie z różnorodności

  • Budowanie świadomości biznesowej i angażowanie do realizacji celów

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • Praca w nowoczesnym i międzynarodowym koncernie

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin

  • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie

  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • system premiowy

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w PKN ORLEN!

Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach

  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy

  • Programy well-beingowe wspierające dobrostan

  • Program wspierający rodzinę

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej

Konsekwentnie budujemy pozycję regionalnego lidera transformacji energetycznej, wdrażając czyste, przyjazne środowisku technologie oraz energetykę opartą o nisko- i zeroemisyjne źródła wytwarzania. Nasze działania podporządkowane są realizacji strategii osiągnięcia neutralności emisyjnej do 2050 roku.

Przewiń do profilu firmy