Oferta pracy

Kierownik zespołu elektroników

CREOTECH INSTRUMENTS S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

CREOTECH INSTRUMENTS S.A.

Okulickiego 7/9

Piaseczno

Poszukujemy kierownika zespołu elektroników w dziale R&D. Jesteśmy wiodącą firmą polskiego sektora kosmicznego, systemów świadomości sytuacyjnej w przestrzeni kosmicznej, działającą również w obszarze zaawansowanych systemów pomiarowych dla nauki.

(systemy pomiarowe dla nauki, satelitarny segment naziemny)

Obowiązki:

  • koordynacja pracy i nadzór merytoryczny nad około 10 osobowym zespołem elektroników i programistów (projekty z zakresu systemów pomiarowych dla nauki, segmentu naziemnego systemów satelitarnych, wsparcia produkcji kontraktowej – różne branże)
  • zarządzanie dokumentacją i projektami technicznymi
  • projektowanie i wsparcie projektowania elektroniki
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie, w szczególności z biurem projektów i działem produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane inżynier elektronik lub pokrewne)
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość oprogramowania do projektowania elektroniki
  • umiejętność pracy w zespole i koordynacji jego prac
  • mile widziane – doświadczenie w obszarach działalności Creotech

Oferujemy:

  • pracę z ambitnym i dynamicznym zespołem
  • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia
  • umowę o pracę
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, dopłaty do karty Multisport

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.
Prosimy pamiętać o wpisaniu aktualnej zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacyjnym.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy