Kierownik Zespołu Graficznego

DevireO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Naszym Klientem jest firma z branży reklamowej o ogólnopolskim zasięgu. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko Kierownika Zespołu Graficznego.

Zakres obowiązków:

  • Rozbudowa oraz zarządzanie zespołem grafików
  • Udzielanie wsparcia merytorycznego, kreatywnego i technicznego dla członków zespołu
  • Nadzór nad realizacją projektów marketingowych, kampanii mailngowych oraz tworzeniem kreatywnych wzorów dla produktów firmy
  • Nadzorowanie pracy zespołu oraz prowadzenie samodzielnych projektów
  • Tworzenie projektów graficznych w programach pakietu Adobe

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Kilkuletnie doświadczenie w branży projektowania graficznego oraz w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość i obsługa programów pakietu Adobe
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i liderskie, pozwalające na skuteczne i efektywne kierowanie kilkuosobowym zespołem
  • Umiejętność kreatywnego myślenia i zmysłu graficznego, a także wysokie poczucie estetyki, znajomość trendów i Social Media
  • Znajomość projektowania aplikacji webowych będzie dodatkowym atutem

Co oferuje nasz Klient?

  • Możliwość do pracy w cały czas rozwijającej się firmie, oferującej ciekawe rozwiązania
  • Możliwość budowy działu graficznego i swobodę w podejmowaniu decyzji
  • Pakiet benefitów oraz dofinansowanie do szkoleń branżowych
  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o Umowę o Pracę lub kontrakt B2B

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy