Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zespołu Handlowców (branża motoryzacyjna)

CARSANO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie pracy zespołu handlowców

  • Szkolenia i rozwój kompetencji podległego zespołu

  • Prowadzenie i koordynacja powierzonych projektów

  • Realizacja celów sprzedażowych i cykliczne raportowanie wyników

  • Dbanie o marketing oferowanych usług

  • Podtrzymywanie relacji ze stałymi i nowymi klientami

  • Dbanie o najwyższą jakość obsługi klienta

  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży oraz marketingu

  • Doświadczenie w zarządzaniu kilku/kilkunastoosobowym zespołem

  • W pracy handlowca motywuje Cię przede wszystkim możliwość osiągniecia wysokich zarobków

  • Cechuje Cię orientacja na osiąganie założonych celów, pewność siebie i znakomite umiejętności personalne

  • Jesteś kreatywny i konsekwentny w działaniu

  • Bardzo dobrze organizujesz pracę własną i innych oraz umiejętnie wyznaczasz priorytety

  • Deklarujesz gotowość do podróży służbowych (wymagane prawo jazdy kat. B)

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz wysoki system prowizyjny bez limitów

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat (3-miesięczny okres próbny, a następnie umowa na czas nieokreślony)

  • Współpracę z salonami samochodowymi marek premium (m. in. BMW, Mercedes)

  • Dostęp do gotowej bazy potencjalnych i aktywnych klientów

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • Pozytywną atmosferę pracy w małym, zgranym zespole

  • Ambitne wyzwania i bardzo dużą swobodę działania

  • Narzędzia niezbędne do pracy na powierzonym stanowisku (samochód służbowy, laptop, telefon)

CARSAN

Carsan jest prężnie rozwijającą się firmą z branży automotive. Jesteśmy leaderem na rynku, który współpracuje z markami premium. Obecnie zatrudniamy blisko 100 osób.

Przewiń do profilu firmy