Ta oferta pracy jest nieaktualna od 294 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zespołu Helpdesk

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 01.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    KRUK to zespół z pasją, dlatego szukamy ludzi zaangażowanych, dla których praca to przede wszystkim przyjemność i satysfakcja. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym pracownicy mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach oraz ambitnych projektach (również międzynarodowych), dzięki czemu Grupa KRUK nieustannie się rozwija.

    W związku z ciągłym rozwojem Grupy Kapitałowej KRUK poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref.: KZH/11/17

    OPIS STANOWISKA:
    • Organizacja oraz zarządzanie I linią wsparcia w celu zapewnienia optymalnego procesu wsparcia technicznego Klienta wewnętrznego
    • Bieżące zarządzanie Zespołem Helpdesku
    • Określanie mierników jakościowych i efektywnościowych dla procesów, usług, systemów leżących w zakresie odpowiedzialności zespołu, a także pracy pracowników
    • Organizacja i nadzorowanie procesów realizowanych przez Zespół Helpdesk, a w szczególności:
    • Procesu rozwiązywania incydentów i obsługi zgłoszeń dedykowanych do I linii wsparcia
    • Procesu obiegu zgłoszeń wprowadzanych do systemu wsparcia technicznego
    • Procesu instalowania urządzeń enduserowych na stanowiskach pracy
    • Wsparcia procesów: zakupowego, ewidencyjnego, licencyjnego, wydawania i wymiany sprzętu komputerowego na stanowiskach pracy
    • Kierowanie, koordynowanie i udział w lokalnych oraz międzynarodowych projektach
    OCZEKIWANIA:
    • Zdolność do budowania dobrych relacji z Klientem wewnętrznym
    • Wysokie umiejętności interpersonalne i współpracy z zespołem
    • Samodzielność i odpowiedzialność
    • Kreatywność i innowacyjność
    • Chęć ciągłego doskonalenia się i poszerzania swoich horyzontów
    • Zdolność strategicznego myślenia
    • Umiejętność planowania i organizacji pracy
    • Umiejętność zarządzania projektami
    • Znajomość języka angielskiego poziom B1
    • Gotowość do podróży służbowych
    OFERUJEMY:
    • Zatrudnienie na umowę o pracę
    • Możliwość udziału w innowacyjnych i międzynarodowych projektach
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Grupie Kapitałowej, w międzynarodowym środowisku
    • Wiele ciekawych wyzwań, możliwość realizacji własnych pomysłów
    • Elastyczne godziny pracy
    • Prywatną opiekę medyczną i inne benefity pozapłacowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że administratorem danych jest KRUK S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Wołowskiej 8. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie danych osobowych w zakresie szerszym niż określony w/w przepisami prawa jest dobrowolne i następuje na podstawie dobrowolnej zgody.