Logo Pracuj.pl

Kierownik Zespołu HR, komunikacji i promocji

Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i realizacja strategii HR,
  • doskonalenie polityki firmy w kwestiach personalnych, współtworzenie oraz implementacja procesów i procedur HR,
  • ocena kadrowych potrzeb firmy, koordynowanie procesów rekrutacji nowych pracowników i działania związane z onboardingiem,
  • nadzór nad planowaniem i realizacją szkoleń,
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie procesów HR,
  • planowanie i realizacja projektów związanych z Employer Brandingiem (targi pracy, szkolenia i rozwój pracowników, współtworzenie wizerunku pracodawcy),
  • przeprowadzanie działań związanych z promocją wewnętrzną i zewnętrzną, tworzeniem kultury organizacji i integracją pracowników,
  • dostarczanie strategicznego doradztwa HR dla kierowników komórek organizacyjnych,
  • bieżące wsparcie kadry menedżerskiej w zakresie spraw pracowniczych,
  • ścisła współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi ds. ZZL (kadry i płace),
  • przygotowywanie raportów i sprawozdań na potrzeby kierownictwa.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane: ZZL, prawo, finanse, zarządzanie lub psychologia),
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku – mile widziane doświadczenie jako HRBP,
  • doświadczenie w obsłudze informatycznych systemów typu ERP (atutem będzie znajomość IFS Applications),
  • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy,
  • biegłość w obsłudze programów MS Office,
  • postawa proaktywna: otwartość na nowe rozwiązania, przejawiania własnej inicjatywy i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy, skrupulatność i umiejętności analitycznego myślenia,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne i kart sportowych,
  • pracę w prężnie działającej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • zniżki kolejowe,
  • dodatkowy dzień wolny - Święto Kolejarza (25 XI),
  • eventy i pikniki,
  • deputat branżowy,
  • udział w PPK.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dodatkowy urlop

Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o.

Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe sp. z o.o. należąca do Grupy Kapitałowej PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., wyróżniająca się 65-letnim doświadczeniem w świadczeniu usług związanych z utrzymaniem, remontami i budową dróg kolejowych a także z naprawami i remontami maszyn do robót torowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik Zespołu HR, komunikacji i promocji, Gdańsk