Oferta pracy

Kierownik zespołu IT

Media4U Sp. z o.o.

Henryka Sienkiewicza 72

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem działu IT: rozdzielanie prac między teamami, skalowanie zasobów produkcyjnych zespołu, monitorowanie postępów w pracach nad projektami,

  • Realizacja przyjętego planu produkcji IT poprzez odpowiedni podział prac w zespole,

  • Nadzór nad jakością wytwarzanego oprogramowania poprzez monitorowanie pojawiających się błędów,

  • Analiza wymagań projektowych oraz dobór odpowiednich rozwiązań programistycznych,

  • Udział w tworzeniu specyfikacji technicznych warstwy back-end i front-end projektów,

  • Automatyzacja i optymalizacja procesów tworzenia oprogramowania,

  • Współpraca z innymi kierownikami w zakresie wytwarzania oprogramowania oraz działań związanych z rozwojem organizacji.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem IT,

  • Wiedza z zakresu produkcji oprogramowania, mile widziane wcześniejsze doświadczenia z językiem PHP,

  • Umiejętność tworzenia i weryfikowania planów produkcji programowania,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności związane zarządzaniem ludźmi: planowanie, delegowanie, monitorowanie, weryfikowanie wyników oraz motywowanie zespołu.

To oferujemy

  • Stabilną współpracę w wybranej przez Ciebie formie (umowa o pracę, B2B),

  • Możliwość rozwoju w kierunku IT Project Managera

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (2 dni w tygodniu pracujemy w biurze),

  • Pakiet sportowy Medicover Sport (dawniej OK System),

  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej LuxMed,

  • System kafeteryjny MyBenefit – sam decydujesz o rodzaju benefitów,

  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

Media4U specjalizuje się w obsłudze sektora e-commerce. Wdrażamy dedykowane systemy platform internetowych i zajmujemy się ich promocją. Skutecznie zwiększamy potencjał sprzedażowy i krajowych i międzynarodowych firm. Nasi klienci cenią nas za innowacyjne podejście do rozwiązań biznesowych.

Przez blisko 20 lat działalności zaufali nam m.in.: Bonprix, Endo, Monnari, Lilou, Ryłko, Uniwersytet Łódzki czy Scania. Jesteśmy finalistą konkursu TOP5 Pracodawców Miasta Łodzi 2017.

Przewiń do profilu firmy