Oferta pracy

Kierownik Zespołu Kadr i Płac

AMW SINEVIA Sp. z o.o.O firmie

AMW SINEVIA Sp. z o.o.

Paderewskiego 6

Nowy Dwór Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad zapewnieniem prawidłowej obsługi kadrowo – płacowej Spółki i pracowników,

  • Realizacja i koordynacja procesów kadrowych wynikających z przepisów kodeksu pracy oraz innych aktów prawnych,

  • Realizacja i koordynacja procesów płacowych, w tym terminowe naliczanie i kontrola wynagrodzeń, sporządzanie list płac,

  • Przygotowywanie deklaracji, sprawozdań oraz innych raportów do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, PFRON, GUS i inne),

  • Udział w administrowaniu środkami ZFŚS,

  • Obsługa umów cywilno-prawnych w tym kontraktów menadżerskich,

  • Pozyskiwanie pracowników, wsparcie menadżerów Spółki w zakresie doboru pracowników,

  • Nadzór nad planowaniem rozwoju pracowników, zbieranie potrzeb szkoleniowych, nadzór nad realizacją szkoleń, współpraca z firmami szkoleniowymi,

  • Udział w sporządzaniu planu rzeczowo – finansowego (plan zatrudnienia, plan szkoleń, budżet szkoleniowy),

  • Obsługa praktyk i staży studenckich,

  • Prowadzenie PPK,

  • Współtworzenie i wdrażanie polityki wynagradzania i systemów premiowych,

  • Nadzorowanie i optymalizacja procesów kadrowo – płacowych,

  • Monitorowanie zmian w przepisach i wdrażanie ich w życie,

  • Raportowanie do Zarządu oraz sporządzanie raportów do Nadzoru Właścicielskiego,

  • Udział w komisji BHP oraz Stałej Komisji Technicznej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, ZZL, socjologia),

  • Minimum pięcioletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów prawa pracy (w tym czasu pracy), ubezpieczeń społecznych, podatkowych (pdof) oraz ZFŚS itp.,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Otwartość na zmiany oraz asertywność,

  • Odpowiedzialność, samodzielność i dokładność w wykonywaniu zadań,

  • Znajomość programów MS Office, Płatnik,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych, nastawienie na współpracę.

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość programu SIMPLE.

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach,

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Pakiet socjalny: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, dofinansowanie do wyjazdów urlopowych,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Wygodny dojazd koleją (odległość od stacji PKP ok. 450 m),

Jesteśmy dużą polską firmą o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku. Realizujemy inwestycje na terenie całej Polski, w ponad 50 lokalizacjach. Specjalizujemy się w szeroko pojętym budownictwie. W związku z bezustannym rozwojem naszej Firmy poszukujemy chętnych, zaangażowanych i nastawionych na osiągnięcie celu osób, które lubią podejmować nowe wyzwania.

Przewiń do profilu firmy