Oferta pracy

Kierownik Zespołu Komunikacji Marki

GRUPA PZUO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
(rekrutacja online)Numer ref.: 000011253

Twoje zadania:

  • opracowywanie i wdrażanie Brand Planów oraz koordynacja realizacji działań marketingowych z tym związanych,
  • nadzór nad realizacją zintegrowanych kampanii marketingowych , w tym kreacji i produkcji reklam, doboru mediów i strategii,
  • tworzenie, implementacja i nadzór nad realizacją strategii komunikacji marki, w tym audyt pozycjonowania marki,
  • planowanie i wdrażanie komunikacji oraz rozwiązań w obszarze digital w ramach zdefiniowanej strategii,
  • monitorowanie i raportowanie wyników prowadzonych działań marketingowych w poszczególnych kanałach - budowanie rekomendacji, optymalizacja i zarządzanie zmianą,
  • tworzenie i zarządzanie budżetem marketingowym,
  • monitorowanie i analizowanie rynku oraz działań konkurencji,
  • zarządzanie współpracą z partnerami (agencje kreatywne, dom mediowy),
  • zarządzanie zespołem.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • posiadasz doświadczenie w strategicznym zarządzaniu marką oraz w prowadzeniu zintegrowanych działań z zakresu komunikacji marketingowej,
  • posiadasz wiedzę zarówno w obszarze mediów tradycyjnych jak i nowoczesnych (łączenie kanałów tradycyjnych ze światem online)
  • masz doświadczenie w prowadzeniu złożonych projekty i zarządzaniu dużymi budżetami
  • masz wykształcenie wyższe (marketing /zarządzenie)
  • bardzo dobrze znasz język angielski.

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe.

Ogłoszenie archiwalne