Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zespołu Kredytów - Bank

QualO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Qual jest firmą doradczą, która specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań, dotyczących funkcjonowania oraz zarządzania obszarem zasobów ludzkich organizacji. W zakres naszych usług wchodzą przede wszystkim realizacja projektów rekrutacyjnych jak i konsulting, którego celem jest zwiększenie efektywności funkcjonowania organizacji, poprzez usprawnienie oraz optymalizację procesów dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta – globalnego banku o ugrntowanej pozycji na rynku - poszukujemy do pracy w centrali Warszawie Kandydatek / Kandydatów na stanowisko:
Kierownik Zespołu Kredytów - BankNumer ref.: Nr ref.: CPH-BA /02

Zakres odpowiedzialności:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizowanie, planowanie i kierowanie pracą zespołu kredytów.
  • Będzie odpowiedzialna za zapewnienie prawidłowej realizacji zadań w zakresie tworzenia i rozwoju oferty produktów kredytowych.

Zadania podległego zespołu:

  • rozwój oferty produktów kredytowych;
  • tworzenie wzorców umownych, przykładów reprezentatywnych itp.;
  • przygotowywanie i utrzymywanie materiałów kredytowych i kartowych (procedury, instrukcje, materiały sprzedażowe);
  • analiza regulacji i aktów prawnych w zakresie kredytów;
  • współpraca, koordynowanie działań związanych z wdrażaniem zmian w ofercie produktowej (zmian biznesowych oraz obligatoryjnych wynikających z zewnętrznych regulacji);
  • analiza konkurencji i kształtowanie polityki cenowej oraz kreowania ofert, w tym ofert promocyjnych;
  • współpraca z biurem projektów, departamentem IT, dep. ryzyka operacyjnego, dep. ryzyka kredytowego, controllingu i compliance;
  • interpretacja projektów ustaw i rekomendacji w zakresie produktów kredytowych;
  • przygotowywanie raportów i sprawozdań;

Oczekiwania:

  • ugruntowane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • ekspercka wiedza dotycząca zagadnień związanych z produktami kredytowymi w banku;
  • ugruntowane doświadczenie dotyczące kształtowania i rozwoju oferty produktów finansowych – idealnie kredytowych,
  • znajomość aktów prawnych dot. kredytów;
  • znajomość wskaźników ekonomicznych, umiejętność tworzenia business case np. dla nowych projektów;
  • wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, prawa, zarządzania lub pokrewne;
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • umiejętność prezentowania danych w formie diagramów, wykresów, tabel, umiejętność przygotowywania prezentacji i prezentowania np. przed zarządem, różnymi komitetami itp.;
  • bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność, dokładność, samodzielność w realizacji zadań, umiejętność współpracy z zespołem i departamentem, komunikatywność, chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań, pozytywne nastawienie do pracy;
  • minimum dobra znajomość jęz. angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę w globalnym banku o stabilnej pozycji na rynku;
  • możliwości dalszego rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjny pakiet socjalny i konkurencyjne wynagrodzenie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne