Oferta pracy

Kierownik Zespołu Kwotowań w Biznesie Lotniczym

Schenker Sp. z o.o.

  • Przemysłowa 8, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Przemysłowa 8

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie polityką cenową w tym również negocjowanie stawek z liniami lotniczymi oraz z partnerami z sieci i podwykonawcami.

  • Współodpowiedzialność za realizację budżetu wolumenowego i finansowego na poziomie kraju.

  • Koordynacja pracy podległego zespołu poprzez efektywne wykorzystywanie zasobów ludzkich.

  • Aktywna opieka nad klientami (analiza potrzeb klienta, przygotowywanie propozycji handlowych, inicjowanie kontaktu, budowanie relacji z klientem, uczestnictwo w spotkaniach z klientami).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane na kierunkach związanych z logistyką.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.

  • Doświadczenie w przygotowywaniu wycen w transporcie lotniczym.

  • Otwartość na kreowanie nowych rozwiązań.

  • Doświadczenie w zarządzaniu małym lub średnim zespołem.

  • Umiejętność negocjacji oraz analitycznego myślenia.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Dobra organizacja pracy i dyscyplina.

To oferujemy

  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia).

  • Możliwość dofinansowania nauki – kursy doszkalające, językowe czy studia.

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport.

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń.

  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (Zielony Czas Pomagania, Świąteczny Czas Pomagania).

  • Możliwość korzystania z ZFŚS.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Rolą Kierownika Zespołu Kwotowań jest zarządzanie zespołem oraz ścisła współpraca z zespołami sprzedażowymi, a także wycena zapytań w biznesie lotniczym, kontakt z dostawcami i liniami lotniczymi.

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Przewiń do profilu firmy