Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Zespołu Logistyki

Media Markt

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Media Markt

Aleja Grunwaldzka 141

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie dostępnością produktów na hali sprzedaży, w celu zwiększenia najlepszych doświadczeń klientów

  • Zapewnienie sprawnego przyjmowania i obsługi dostaw towarów do sklepów

  • Odpowiedzialność za uzupełnianie i wypełnianie zapasów w sklepie, kontrolowanie ilości produktów na półkach sprzedażowych

  • Odpowiedzialność za zgodność magazynową w zakresie przyjętych i wydanych produktów

  • Promowanie i wspieranie strategii omnichannel w dostawach do klienta

  • Wdrażanie optymalizacji procesów logistycznych w porozumieniu z kadrą managerską

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w roli Lidera Zespołu/Kierownika

  • Otwartość, komunikatywność i łatwość w przekazywaniu wiedzy

  • Sposób działania zgodny z wartościami #MediaMarkt

  • Łatwość i chęć uczenia się nowych rzeczy

  • Mile widziane - uprawnienia na wózki widłowe UDT

To oferujemy

  • Premia za wyniki

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta sportowa/żywieniowa

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dodatki okolicznościowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karta sportowa/żywieniowa

Etapy rekrutacji
1

Kontakt telefoniczny

2

Spotkanie z managerem działu

Czego się nauczysz?

Nowej kultury organizacji i metodyki pracy

Rozwiniesz swoje umiejętności współpracy z innymi, by osiągnąć wspólne cele

Specyfiki pracy w branży retail

Zostaniesz ekspertem w zakresie sprzętu elektronicznego

Media Markt

Jesteśmy liderem rynku sprzedaży elektroniki w Polsce. Znasz nas doskonale, przez ostatnie 20 lat wyznaczaliśmy kierunek rozwoju branży i robimy to nadal. Dla Klientów jesteśmy przewodnikami po świecie technologii. Klient jest w centrum naszych działań, a jego satysfakcja to nasz wspólny cel.

Przewiń do profilu firmy