Oferta pracy

Kierownik Zespołu Magazynów

Korporacja KGL S.A.O firmie

  • Klaudyn (pow. warszawski zachodni)

    Klaudyn (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednie zarządzanie kierownikami magazynów spółki w rozproszonej strukturze

  • Kreowanie polityki personalnej i wdrażanie standardów jakościowych w zakresie pracy i wynagradzania, zgodnych z polityką spółki

  • Optymalizowanie i nadzór nad prawidłowym obiegiem towarów

  • Usprawnianie i monitorowanie prawidłowego obiegu dokumentacji magazynowej

  • Nadzór nad prowadzeniem inwentaryzacji w podległych magazynach

  • Tworzenie standardów zmierzających do optymalnego i efektywnego wykorzystania przestrzeni magazynowej

  • Tworzenie standardów i monitorowanie prawidłowego zabezpieczania towarów w magazynie

  • Wyjaśnienie przyczyn wystąpienia usterek na magazynie oraz wdrażanie działań zapobiegawczych

  • Optymalizacja logistyki magazynowej na wszystkich podległych magazynach

  • Optymalizacja funkcjonowania magazynów pod kątem efektywności czasowej i kosztowej

  • Proponowanie rozwiązań informatycznych oraz współudział w ich wdrażaniu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne i/lub związane z logistyką, zarządzaniem łańcuchem dostaw itp.

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem magazynem wielkopowierzchniowym

  • Wszechstronna wiedza z obszaru zarządzania magazynem

  • Umiejętność efektywnego komunikowania się i budowania relacji

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Znajomość dokumentacji magazynowej

  • Znajomość przepisów prawa dotyczących przewozu towarów

  • Znajomość programów i rozwiązań informatycznych wspierających pracę magazynów typu WMS

  • Prawa jazdy kat. B i otwartość na przemieszczanie się pomiędzy lokalizacjami spółki

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację oraz pracę z wykorzystaniem materiałów anglojęzycznych

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Samochód służbowy

  • Stałe, comiesięczne i regularne wynagrodzenie zawsze na koncie Pracownika na czas - 10. każdego miesiąca,

  • Premię menedżerską wypłacaną w systemie kwartalnym

  • Opiekę medyczną Medicover oraz kartę Multisport lub bilety do kina/ teatru

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Korporacja KGL S.A.

Korporacja KGL to spółka zajmująca się produkcją tworzyw sztucznych metodą termoformowania, dystrybucją granulatów tworzyw sztucznych, importem surowców i półproduktów oraz sprzedażą i eksportem tworzyw sztucznych. Ponadto KGL to elastyczny i uniwersalny producent opakowań z tworzyw sztucznych. Spółka produkuje folie oraz opakowania z tworzyw sztucznych przy wykorzystaniu metod ekstruzji, termoformowania i wtrysku.

Centrala spółki zlokalizowana jest w Mościskach (pow. warszawski zachodni), a biura, hale produkcyjne oraz magazyny Korporacji KGL mieszczą się ponadto w Klaudynie k./ Warszawy, Rzakcie k./ Otwocka oraz w Kostrzynie Wlkp. k/ Poznania.

W całej Grupie KGL pracuje już ponad 750 osób w kilku lokalizacjach. Jeżeli bliski jest Ci rozwój zawodowy oraz praca w oparciu o profesjonalizm i wartości, dołącz do nas - zapraszamy do aplikowania.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy