Oferta pracy

Kierownik Zespołu Magazynowego

Raben Logistics Polska sp. z o.o.

422

Cholerzyn (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem poprzez motywowanie jak i również ocenianie pracy podległego zespołu

  • Zapewnienie jakości i terminowości wykonywanych zadań w centrum dystrybucyjnym (rozładunki i załadunki, kompletowanie zleceń, obsługa magazynu, administracja)

  • Nadzorowanie i kontrola nad dokumentacją magazynową, współpraca z Klientami

  • Prace magazynowe

Nasze wymagania

  • Masz wysokie predyspozycje i potencjał do zarządzania ludźmi oraz posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem składającym się co najmniej z 10 osób

  • Posiadasz uprawnienia UDT - warunek konieczny

  • Znasz dobrze procesy magazynowe i masz żyłkę innowatora

  • Jesteś samodzielny i potrafisz pracować pod presją czasu

  • Jesteś gotów do pracy zmianowej

  • Lubisz i dobrze znasz pakiet MS Office, w szczególności Excel

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w firmie o globalnym, międzynarodowym zasięgu, lidera w branży TSL

  • Kompleksowy program wdrożenia, udział w projektach optymalizujących procesy magazynowe

  • Udział w projektach optymalizujących procesy magazynowe

  • Premiowy system wynagrodzeń oparty o system zarządzania poprzez cele oraz atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • Karta paliwowa Lotos

  • Karta Makro

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia?

  • Pracujemy w atmosferze przyjaźni i życzliwości.

  • Wspieramy się i zawsze możemy na siebie liczyć.

  • Tworzymy świetną drużynę - nie tylko w pracy.

  • Napędza nas pozytywna energia.