Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zespołu Magazynowego

  • Gliwice, śląskie
  • Kierownik
  • 18.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Nr ref.: DC/GS/KZMD/78

    Miejsce pracy:

    Gliwice

    Twoje zadania będą polegały na:

    Organizacji pracy, sprawowaniu nadzoru  oraz bieżącej ocenie pracy zespołu magazynierów oraz administracji w przydzielonej sekcji  przyjęć / kompletacji / lub wydań towaru, realizacji ustalonych wskaźników operacyjnych, analizie  wyników, przestrzeganiu przepisów i zasad Prawa Pracy i BHP, rozwój kompetencji podległego zespołu, budowanie  pozytywnych relacji oraz rozwiązywanie  trudnych sytuacji.

    KANDYDAT IDEALNY:

    • posiada min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem

    • pasjonuje się logistyką magazynową

    • wyznacza ambitne cele i angażuje współpracowników w ich realizację

    • bierze odpowiedzialność za zespół oraz wyniki, stale poszukuje nowych możliwości i usprawnień

    • jest gotowy do podjęcia pracy w systemie zmianowym na hali ze świeżą żywnością (+1 / +12 °C)

    • potrafi dostosowywać się do szybkiego tempa oraz zmieniających się warunków pracy

    PRACUJĄC W TESCO ZYSKUJESZ:

    • gwarancję stabilnego zatrudnienia - umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
    • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w programie rozwojowym na inne stanowiska, szeroki pakiet szkoleń kierowniczych
    • zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z trzymiesięcznym stażem pracy w ramach Programu Klientowskiego Clubcard oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro
    • dodatkowe świadczenia (bony i paczki świąteczne, bony okolicznościowe na rozpoczęcie roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka)

    ZAAPLIKUJ
    on line poprzez formularz aplikacyjny do 2019-07-31 Zachęcamy do sprawdzenia również innych ofert pracy na www.tesco.pl/kariera