Oferta pracy

Kierownik Zespołu Modelowania

GRUPA PZU

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Kierownik / Koordynator
  • rekrutacja zdalna
Kierownik Zespołu Modelowania Numer ref.: 000009581

Twoje zadania:

  • utrzymanie i modyfikacje istniejących modeli służących do wyznaczania przepływów pieniężnych,
  • tworzenie i wdrażanie modeli dla nowych produktów,
  • przygotowanie i aktualizacja dokumentacji modeli oraz narzędzi służących do zasilania modeli danymi wejściowymi,
  • zasilanie modeli danymi wejściowymi i wykonanie prognozy przyszłych przepływów pieniężnych,
  • tworzenie nowych i modyfikacja istniejących narzędzi informatycznych służących do kontroli i oceny posiadanych modeli i statystyk aktuarialnych,
  • agregacja wyników prognoz przepływów finansowych oraz przeprowadzanie kontroli poprawności i spójności danych,
  • przygotowanie zbiorczych zestawień stanowiących podstawę opracowania prezentacji na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz minimum 5 lat doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata na stanowisku menedżerskim w obszarze aktuariatu zajmującego się modelowaniem,
  • masz Licencję Aktuarialną,
  • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office,
  • wykazujesz się szeroką wiedzą w obszarze zagadnień aktuarialnych w ubezpieczeniach na życie oraz zasad raportowania i sprawozdawczości aktuarialnej,
  • znasz zasady opracowywania modeli ubezpieczeń na życie (doświadczenie w pracy z aktuarialnymi modelami przepływów finansowych: PROPHET, MOSES),
  • masz wykształcenie wyższe w obszarze nauk ścisłych (matematyka, fizyka itp.),
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym.

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe

Ogłoszenie archiwalne