Kierownik Zespołu Naukowo-Technologicznego Wsparcia Produkcji (MST)

BIOTON S.A.

  • Macierzysz (pow. warszawski zachodni)

    Macierzysz (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów badawczo-rozwojowych i badawczo-wdrożeniowych w zespole Production Scale Manufacturing Support

  • Wdrażanie nowych technologii

  • Udział w procesach transferu technologii ze skali laboratoryjnej do pełnej skali komercyjnej

  • Koordynacja pracy podległego zespołu

  • Opracowywanie planów oraz raportów z badań

  • Udział w wyjaśnianiu odchyleń oraz znajdowania przyczyn pierwotnych odchyleń (RCA)

  • Prezentowanie zagadnień podczas audytów

  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej, zarówno w języku polskim, jak i angielskim

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie: biotechnologia, inżynieria chemiczna i procesowa lub chemia

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Wiedza na temat technologii wytwarzania substancji biotechnologicznych, produkcji aseptycznej oraz formulacji leków, filtracji jałowiącej, napełniania

  • Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji badawczej zgodnie z wytycznymi EU / FDA

  • Umiejętność prowadzenia projektów

  • Znajomość pracy z różnymi technikami hodowli mikroorganizmów i hodowli komórkowych

  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (w tym języka branżowego)

  • Znajomości zasad GLP, GMP oraz prawa farmaceutycznego

  • Zaangażowanie, samodzielność oraz kreatywność

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość współtworzenia sukcesu dużej, międzynarodowej firmy biotechnologicznej

  • Szeroki pakiet benefitów do wyboru w kafeterii (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, pakiet ubezpieczeń oraz Global Doctors)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • członkostwo w prywatnych klubach

  • autobus pracowniczy

  • kafeteria benefitowa

  • ubezpieczenie Global Doctors

BIOTON S.A.

FIRMA BIOTON jest pierwszym w Polsce i jednym z 8 światowych producentów substancji aktywnej insuliny ludzkiej otrzymywanej na drodze biotechnologicznej, jak również producentem oraz dystrybutorem na rynkach międzynarodowych form gotowych leczniczych produktów insulinowych przeznaczonych dla pacjentów.

Celem Firmy BIOTON jest osiągnięcie statusu preferowanego dostawcy kompletnych rozwiązań diabetologicznych wśród pacjentów, lekarzy oraz społeczności diabetologicznej.

Filozofią Firmy Bioton jest dbanie o zdrowie Pacjentów, ale także wysoka troska o Pracowników.

W związku z tym, szereg benefitów wzbogaconych jest o dodatkowe opcje: ubezpieczenie na życie posiada opcję Global Doctors (leczenie przewlekłych chorób poza granicami kraju).

Przewiń do profilu firmy