Kierownik zespołu obsługi klienta, gospodarki materiałowej i planowania produkcji

Spring Professional PolandO firmie

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją wyrobów dla przemysłu motoryzacyjnego szukamy osoby na stanowisko Kierownika zespołu obsługi klienta, gospodarki materiałowej i planowania produkcji. Jeśli chcesz zarządzać 4-ma obszarami, masz doświadczenie w planowaniu produkcji oraz potrafisz nawiązywać dobre relakcje z klientem to jest oferta dla Ciebie.

Numer ref.: PWR/KP/2020

Zadania:

  • zarządzanie podległym personelem
  • nadzorowanie procesów zamawiania materiałów, planowania produkcji oraz realizacji zamówień klientów
  • odpowiedzialność za prawidłową realizację poziomu wskaźników obowiązujących w podległym obszarze
  • przestrzeganie wymagań klienta celem uniknięcia reklamacji
  • uczestnictwo w opracowywaniu optymalnych rozwiązań podnoszących jakość i efektywność procesów logistycznych
  • organizacja, koordynacja a także rozwój kompetencji w podległych obszarach

Oczekiwania:

  • min.3 letnie doświadczenie zawodowe w branży Automotive na podobnym stanowisku (w tym doświadczenie w zarządzaniu zespołem)
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe (Logistyka lub pokrewne, Zarządzanie)
  • znajomość systemu SAP oraz MS Office
  • obowiązkowa komunikatywna znajomość języka   niemieckiego oraz języka angielskiego
  • samodzielność w podejmowanych działaniach.

Nasz klient oferuje:

  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach
  • stabilne zatrudnienie
  • motywujący system wynagrodzeń
  • bogaty pakiet socjalny (m. in. pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie)
  • szanse zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej korporacji
  • możliwość rozwoju.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy