Kierownik zespołu obsługi klienta, gospodarki materiałowej i planowania produkcji

Carcoustics Poland Sp. z o.o.O firmie

Carcoustics Poland Sp. z o.o.

Logistyczna 8

Wrocław

Dzięki produktom firmy Carcoustics świat pozostaje w ruchu. Wdrażane przez nas rozwiązania sprawiają, iż samochody, pociągi, pojazdy użytkowe, sprzęt gospodarstwa domowego oraz pozostałe urządzenia spełniają Państwa najwyższe oczekiwania. Nieczęsto je widać, ale zawsze można je poczuć i usłyszeć. Nasz sukces zawdzięczamy każdemu z przeszło 2500 pracowników zatrudnionych w siedzibie głównej firmy w Leverkusen oraz szesnastu innych zakładach zlokalizowanych w Niemczech, Europie, Ameryce i Azji. Jako przedsiębiorstwo średniej wielkości ukierunkowywane na podbój światowych rynków łączymy przyjazną atmosferę pracy z ciekawymi zadaniami oraz międzynarodowymi możliwościami rozwoju. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ NASZEJ PRZYSZŁOŚCI.

Zadania:

  • zarządzanie podległym personelem
  • nadzorowanie procesów zamawiania materiałów, planowania produkcji oraz realizacji zamówień klientów
  • odpowiedzialność za prawidłową realizację poziomu wskaźników obowiązujących w podległym obszarze
  • przestrzeganie wymagań klienta celem uniknięcia reklamacji
  • uczestnictwo w opracowywaniu optymalnych rozwiązań podnoszących jakość i efektywność procesów logistycznych
  • organizacja, koordynacja, a także rozwój kompetencji w podległych obszarach.

Oczekiwania:

  • min.3 letnie doświadczenie zawodowe w branży Automotive na podobnym stanowisku (w tym doświadczenie w zarządzaniu zespołem)
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe (Logistyka lub pokrewne, Zarządzanie)
  • znajomość systemu SAP oraz MS Office
  • obowiązkowa komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz języka angielskiego
  • samodzielność w podejmowanych działaniach.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach
  • stabilne zatrudnienie
  • motywujący system wynagrodzeń
  • bogaty pakiet socjalny (m. in. pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie)
  • szanse zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej korporacji
  • możliwość rozwoju.
Dokumenty aplikacyjne opatrzone klauzulą o Ochronie Danych Osobowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy