Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zespołu Obsługi Klienta (ubezpieczenia komunikacyjne/leasingi)

  • mazowieckie
  • Kierownik
  • 05.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Aon to miejsce, w którym znajdziesz wysokiej klasy ekspertów zarządzających wszelkim ryzykami występującymi w przedsiębiorstwach. Pracując z nami, obsługując różnorodnych klientów, masz szansę stać się dla nich doradcą, ekspertem i partnerem biznesowym. Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem infolinii przychodzącej
    • Współpraca z innymi liderami w celu kompleksowej obsługi klienta
    • Współpraca z partnerami zewnętrznymi w celu kompleksowej obsługi klienta i wprowadzania innowacji
    • Obsługa klienta zgodnie ze standardami wynikającymi z zapisów umów o współpracę i wynikających z wymogów ubezpieczycieli
    • Realizacja strategii biznesowej firmy poprzez wyznaczania, implementowanie, modyfikowanie procesów pracy
    • Bieżące monitorowanie założonych KPI
    • Rozwijanie relacji z TU i partnerami biznesowymi
    • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie elektronicznym
    • Przygotowywanie raportów i zestawień danych

    Wymagania:

    • Doświadczenie zawodowe min. 5 lat na podobnym stanowisku (dodatkowy atut to zarządzanie zespołem contact center)
    • Sukcesy w implementowaniu innowacji
    • Wykształcenie wyższe lub trakcie studiów
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Dobra znajomość MS Office (ze wskazaniem na Excel)
    • Odpowiedzialność
    • Nastawienie na budowanie dobrych relacji z zespołem oraz innymi menedżerami
    • Orientacja na cel

    Oferujemy:

    • Realny wpływ na kształtowanie zespołu
    • Dostęp do najlepszych praktyk w ramach globalnej organizacji
    • Rozwój w strukturach menedżerskich
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie
    • Udział w inicjatywach prozdrowotnych, społecznych