Oferta pracy

Kierownik Zespołu Obsługi Posprzedażowej i Rozliczeń

ENEA Centrum Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie prac Zespołu Obsługi Posprzedażowej i Rozliczeń 1

  • Prowadzenie rozliczeń WO oraz DO z segmentów Klientów przetargowych, kluczowych i biznesowych;

  • Obsługa zgłoszeń i reklamacji Klientów Biznesowych;

  • Obsługa umów transzowych;

  • Współpraca z EOP w zakresie pozyskiwania danych pomiarowo-rozliczeniowych;

  • Współpraca z ESA w zakresie reklamacji Klientów Biznesowych;

  • Zapewnienie jak najwyższej jakości obsługi Klienta;

  • Prowadzenie korespondencji w ramach Grupy Kapitałowej Enea oraz z jednostkami spoza grupy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office;

  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność, komunikatywność, samodzielność.

Mile widziane

  • Znajomość przepisów prawa energetycznego;

  • Doświadczenie w obsłudze systemu SKOK-O, SKOK-D i Enport będzie atutem.

Przewidywany termin zatrudnienia- styczeń 2022r.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.