Oferta pracy

Kierownik Zespołu Obsługi Technicznej

PGNiG SERWIS SP. Z O.O.O firmie

PGNiG SERWIS SP. Z O.O.

Marcina Kasprzaka 25

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za utrzymanie obiektów klienta w stanie ciągłej sprawności technicznej w zakresie sanitarnym i elektrycznym, min.:

  • prowadzenie należytej gospodarki energetycznej, elektrycznej, sanitarnej i ciepłowniczej w zarządzanych nieruchomościach;

  • nadzór nad sprawnością systemów zasileń elektrycznych średniego napięcia, stacji TRAFO, zasilania obiektów na niskim napięciu oraz instalacji elektrycznych, instalacji wodnej, kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania i ciepłej wody,

  • utrzymywanie w stałej gotowości urządzeń wyposażenia elektrycznego i sanitarnego;

  • Współpraca z przedsiębiorstwami energetycznymi i wodno-kanalizacyjnymi w zakresie dostawy mediów;

  • Prowadzenie regularnych kontroli i inspekcji oraz odczytów (sprawności urządzeń i instalacji);

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej związanej z budynkami, urządzeniami i instalacjami w nich zamontowanymi;

  • Zarządzanie i nadzór nad zespołem pracowników;

  • Rozliczanie czasu pracy podległych pracowników;

  • Rozdzielanie zadań wśród pracowników i monitorowanie ich wykonania;

  • Prowadzenie dokumentacji i rozliczeń prowadzonych usług;

  • Koordynowanie prac dodatkowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne;

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w branży sanitarno-elektrycznej;

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu;

  • Uprawnienia energetyczne SEP gr I i II (dozór i eksploatacja);

  • Odpowiedzialność, samodzielność i dyspozycyjność;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Biegła obsługa komputera, w tym pakietu MS Office;

  • Prawo jazdy kategorii „B”.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań

  • Pracę w przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

dynamiczna, rozwijająca się, nowoczesna firma, zapewniająca infrastrukturę, technologię oraz usługi wspierające działalność podstawową spółek z GK PGNiG

Przewiń do profilu firmy