Kierownik Zespołu Obsługi Wierzytelności Korporacyjnych

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    RAVEN - KANCELARIA PRAWNA to zespół 200 specjalistów, obecnie prowadzących w imieniu swoich klientów ponad 400 000 postępowań. Kancelaria współpracuje z międzynarodowymi instytucjami finansowymi oraz funduszami sekurytyzacyjnymi. Zajmuje się doradztwem w procesach due diligence i transakcjach sprzedaży oraz obsługą portfeli wierzytelności.

     Obecne poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    OPIS STANOWISKA:

    • Zarządzenie i koordynacja pracy podległego zespołu
    • Opracowywanie strategii działań na portfelu wierzytelności
    • Odpowiedzialność za obsługę spraw korporacyjnych na etapie sądowym
    • Rozwój zespołu i podnoszenie jakości i efektywności pracy
    • Odpowiedzialność za wdrażanie usprawnień procesowych
    • Odpowiedzialność za realizację założonych celów
    • Raportowanie i analiza danych
    • Współpraca z innymi działami firmy

    OCZEKUJEMY:

    • Wykształcenia wyższego prawniczego
    • 2-letniego doświadczenia w obsłudze wierzytelności na etapie postępowania sądowego
    • Nastawienia na pracę z ludźmi i budowanie partnerskich relacji
    • Poczucia odpowiedzialności i doskonałej umiejętności organizacji pracy
    • Determinacji w dążeniu do celu
    • Nastawienia na zmiany i poszukiwanie nowych rozwiązań

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • Znajomość języka angielskiego
    • Prawo jazdy kat. B

    OFERUJEMY:

    • Interesującą, pełną wyzwań pracę w nastawionej na sukces firmie
    • Przyjazną atmosferę pracy w, kreatywnym i profesjonalnym zespole
    • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę lub współpracę
    • Rozwój zawodowy w tym udział w szkoleniach
    • Pakiet socjalny (dofinansowanie do karty Benefit na zajęcia sportowe, prywatna opieka medyczna, pakiet kafeteryjny)
    • Bezpłatną platformę językową z kursem języka angielskiego na różnych poziomach
    • Elastyczne godziny pracy
    top