Oferta pracy

Kierownik Zespołu Operacji

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

Integer Group Services Sp. z o.o

Niedźwiedziniec 10

Chorzów

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu

  • zarządzanie pracą podległego zespołu pracowników

  • raportowanie operacji magazynowych oraz archiwizowanie dokumentacji firmowej

  • nadzór nad weryfikacją przesyłek pod kątem opakowania, wagi, wymiarów

  • nadzór nad terminowym załadunkiem i rozładunkiem frachtów

  • kontrolowanie stanów magazynowych

  • weryfikowanie danych wprowadzanych do systemu oraz weryfikowanie statusów

  • kontrola nad prawidłowym przebiegiem i statusowaniem operacji magazynowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w firmach logistycznych, spedycyjnych bądź kurierskich na podobnym stanowisku

  • dyspozycyjność – praca zmianowa

  • doświadczenie w zarządzaniu i motywowaniu zespołu – min. 20 osób przez 2 lata ( wymóg konieczny)

  • wykształcenie wyższe

  • zdolności analityczne

  • znajomość prawa pracy i przepisów BHP

  • samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

  • znajomość obsługi komputera (w szczególności programu Excel)

  • łatwość odnajdywania się w nowych sytuacjach, komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B ( wymóg konieczny)

Mile widziane

  • znajomość zasad Lean Management – mile widziane

To oferujemy

  • współpraca na podstawie umowy o pracę

  • stabilna praca w firmie, która jest liderem na rynku

  • dodatkowe premie - adekwatnej do Twojego zaangażowania

  • wpływ na rozwój innowacyjnego biznesu

  • możliwość poszerzania swoich kompetencji oraz zdobywanie nowych

  • partnerska współpraca która jest dla nas największą wartością

  • wspólne celebrowanie wydarzeń, zarówno dużych jak i tych mniejszych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników