Ta oferta pracy jest nieaktualna od 312 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zespołu Pielęgniarsko - Opiekuńczego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MEDI-system Sp. z o.o. to nowoczesna organizacja o wieloletniej tradycji i wysokich standardach. Wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji i opiece długoterminowej stawia firmę na niekwestionowanej pozycji lidera w tych dziedzinach. Świadczymy usługi medyczne stacjonarne i ambulatoryjne w siedmiu placówkach na terenie województwa mazowieckiego i śląskiego. Właścicielem 100% udziałów w MEDI-system jest notowana na giełdzie papierów wartościowych w Paryżu ORPEA, lider na europejskim rynku opieki długoterminowej i rehabilitacji stacjonarnej.

    Do pracy w Ośrodku MEDI-system MAZOWIA, poszukujemy osób na stanowisko:

    KIEROWNIK ZESPOŁU PIELĘGNIARSKO- OPIEKUŃCZEGO
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • dbałość o prawidłowe funkcjonowanie ośrodka
    • samodzielne organizowanie pracy na swoim stanowisku
    • zarządzanie zespołem 10 pielęgniarek, 20 opiekunek, 8 osób personelu pomocniczego
    • zapewnienie zasobów personalnych na podległych stanowiskach, przygotowywanie grafików
    • miesięczne rozliczanie wynagrodzeń pracowników, sprawozdawczość
    • organizacja pracy oraz ocena efektów, zaangażowania i umiejętności podległego personelu
    • nadzór nad realizacją procedur i standardów opieki
    • nadzorowanie prac sanitarno- porządkowych
    • nadzór nad infrastrukturą obiektu
    • gospodarka magazynowa
    • monitorowanie, składanie i odbiór zamówień
    • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji oraz informacji w zespole
    • nadzór nad prawidłowością prowadzonej dokumentacji medycznej

    Nasze oczekiwania:

    • wyższe wykształcenie medyczne – kierunek pielęgniarstwo
    • minimum 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku pielęgniarskim
    • aktualne prawo wykonywania zawodu
    • doświadczenie w organizacji i nadzorze pracy podległego personelu
    • biegła obsługa komputera (znajomość programów pakietu MS Office)
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • doświadczenie w prywatnej opiece zdrowotnej będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w nowoczesnym ośrodku opieki długoterminowej i rehabilitacji
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość doskonalenia się w ambitnym, doświadczonym zespole
    • pracę w firmie o wiodącej pozycji rynkowej
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.