Kierownik Zespołu Podatków i Dotacji w Pionie Głównego Księgowego

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

  • Wieżowa 8, Włochy, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Wieżowa 8

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór podatkowy nad księgowaniem dokumentów zakupowych.

  • Kwalifikowanie kosztów pod względem podatku dochodowego i podatku VAT.

  • Nadzór nad przygotowaniem i kontrola rejestrów Vat zakupu i sprzedaży/plików JPK VAT.

  • Nadzór nad sporządzaniem i kontrola deklaracji podatkowych.

  • Obsługa kontroli podatkowych.

  • Rozliczenie otrzymanych dotacji.

  • Opiniowanie umów pod kątem podatkowym.

  • Sprawozdawczość na potrzeby wewnętrzne.

  • Uczestnictwo w czynnościach związanych z księgowaniem zamknięciem miesiąca/roku obrotowego.

  • Przygotowywanie danych do wewnętrznych i zewnętrznych audytów.

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (biegły rewident, organa skarbowe, doradcy)oraz komórkami wewnętrznymi Agencji w ramach wykonywanych zadań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie, pożądane wyższe o kierunkach Rachunkowość/Podatki/Finanse

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • co najmniej 8-letnie doświadczenie zawodowe

  • znajomość przepisów podatkowych w szczególności VAT i CIT

  • praktyczna znajomość zasad księgowości (UOR, MSR/MSSF)

  • znajomość procesu rozliczania dotacji

  • umiejętność opiniowania umów handlowych

  • dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem aplikacji MS Excel i MS Word

  • umiejętność pracy z systemami ERP

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, dokładność, orientacja na cele, terminowość

To oferujemy

  • opiekę medyczną (w tym stomatologia)

  • dodatkowe ubezpieczenie

  • bezpłatny parking dla pracowników

  • pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • dofinansowanie studiów/kursów językowych

  • forma współpracy – umowa o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dyżury lekarza w biurze

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie do prywatnej edukacji dzieci

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Przewiń do profilu firmy