Kierownik Zespołu

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 12.08.2019
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 11.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ASSIDUUS (z łac. wytrwały) to firma świadcząca usługi doradcze, której priorytetem jest zapewnienie Klientom kompleksowej architektury finansowej umożliwiającej stabilny wzrost na lata. Grupa ASSIDUUS zatrudnia zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, oferujących wsparcie we wszystkich istotnych filarach niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstw.

    ASSIDUUS INVESTMENT PARTNERS to pierwsze inteligentne doradztwo finansowe w Polsce. Tworzone jest przez zespół niezależnych ekspertów finansowo-ubezpieczeniowych, który do przeprowadzenia analizy potrzeb Klienta oraz stworzenia Osobistego Planu Finansowego wykorzystuje zaprojektowaną przez Spółkę aplikację.

    ASSIDUUS CONSULTING w imieniu ASSIDUUS INVESTMENT PARTNERS poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: cała Polska

    Od idealnego Kandydata oczekujemy:

    • Minimum średniego wykształcenia,
    • Doświadczenia w sprzedaży (ubezpieczenia, finanse) – warunek konieczny,
    • Dobrej znajomości pakietu MS Office,
    • Gotowości do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,
    • Komunikatywności i otwartości na kontakty z ludźmi,
    • Optymizmu, entuzjazmu i zapału do pracy, wysokiej kultury osobistej,
    • Ukierunkowania na realizację zadań i osiąganie założonych zadań.

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie procesów rekrutacji oraz wdrożenie do pracy nowych członków zespołu,
    • Zarządzanie zespołem sprzedaży,
    • Planowanie, organizowanie i kontrola pracy,
    • Promowanie usług oraz produktów z oferty firmy,
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy zgodnie z przyjętymi standardami Spółki.

    Co oferujemy:

    • Atrakcyjne, stałe wynagrodzenie w intensywnie rozwijającej się firmie,
    • Motywacyjny system wynagrodzeń oraz awansów
    • Systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
    • Doskonałą atmosferę pracy w doświadczonym oraz ambitnym zespole,
    • Dostęp do profesjonalnego systemu e-learning, wsparcie marketingowe i merytoryczne,
    • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań.

    CHCESZ ROZWIJAĆ SWOJĄ KARIERĘ?
    CZEKAMY NA CIEBIE!

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Assiduus Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r”. Informujemy, że Twoje dane mogą być przekazywane innym spółkom z grupy kapitałowej Assiduus. Pełna klauzula informacyjna znajduje się pod adresem: https://www.assiduus.pl/polityka-prywatnosci/