Logo Pracuj.pl

Kierownik Zespołu Posprzedażowej Obsługi Klienta

Benefit Systems S.A.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Benefit Systems S.A.

plac Europejski 2

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz zarządzać kilkunastoosobowym zespołem odpowiedzialnym za mailową i telefoniczną obsługę klientów z sektora MŚP
  • Do Twoich zadań będzie należało kształtowanie procesów i wskaźników zwiększających efektywność procesów obsługi
  • Będziesz odpowiadać za monitorowanie jakości obsługi klientów oraz analizę i planowanie działań mających na celu ciągłe podwyższenie jakości obsługi klientów (NPS, badanie satysfakcji klienta).
  • Codziennym wyzwaniem będzie motywowanie, współpraca i dbanie o rozwój Twojego zespołu
  • Twój sukces mierzony będzie poziomem retencji klientów oraz poziomem ich zadowolenia
  • Będziesz brać udział w dodatkowych ogólnofirmowych projektach

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem obsługi klientów
  • Możesz pochwalić się licznymi sukcesami w obszarach usprawniania i optymalizacji procesów obsługi oraz wdrażania standardów pracy
  • Doskonale organizujesz swoją pracę oraz pracę podległego zespołu
  • Potrafisz definiować wskaźniki efektywności i dbać o wysoką satysfakcję klientów
  • Potrafisz analizować dane, wyciągać wnioski i na ich podstawie podejmować trafne decyzje
  • Twoim atutem jest doświadczenie w obszarze sprzedaży
  • Pracujesz wyłącznie na zasadzie WIN-WIN
  • Jesteś prawdziwym kapitanem, który motywuje i prowadzi swoją drużynę do celu
  • Dbasz o swój rozwój i potrafisz rozwijać innych
  • Kierujesz się zasadami fair play, a gra zespołowa to dla Ciebie czysta przyjemność

To oferujemy

  • Czekamy na Ciebie z umową o pracę oraz atrakcyjny system premiowy,
  • Obecnie pracujemy w modelu hybrydowym,
  • Otrzymasz pakiet szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych,
  • Nasze biuro mieści się w Warszawie, przy Pl. Europejskim, blisko stacji metra Rondo Daszyńskiego,
  • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance,
  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą, a rano czekają na nas dofinansowanie do śniadania,
  • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy - korzystamy wtedy z karty BenefitLunch,
  • Możesz skorzystać z platformy interaktywnej do nauki języka angielskiego,
  • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy w Benefit Systems,
  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla twoich najbliższych, a także zajęcia sportowe w biurze,
  • Mamy dla Ciebie prywatną opiekę medyczną oraz możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia,
  • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci,
  • Dla naszych Pracowników i członków ich rodziny, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym mamy dostęp do programu wsparcia psychologicznego i menadżerskiego EAP24,
  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit z punktami, za które kupisz to czego Ci potrzeba oraz będziesz mieć dostęp do tańszych biletów do kina i teatru,
  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia,
  • W Benefit Systems Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej.
  • Jeśli jesteś długodystansowcem, czas na finisz – zaaplikuj :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • inicjatywy dobroczynne
  • jeden krótszy dzień pracy
  • dodatkowy urlop

Benefit Systems – twórca programu MultiSport

WySTARTuj z Nami w Warszawie

Kierownik Zespołu Posprzedażowej Obsługi Klienta, plac Europejski 2, Wola, Warszawa