Oferta pracy

Kierownik Zespołu Prac Elektrycznych

BLUMENBECKER ENGINEERING POLSKA

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem Koordynatorów Prac Elektrycznych

  • przygotowanie planów prac elektrycznych w projektach oraz udział w opracowaniu budżetów

  • bieżący nadzór i optymalizacja kosztów i postępów prac

  • weryfikacja dokumentacji projektowej

  • analiza i optymalizacja przyjętych rozwiązań technicznych i procedur

  • wycena, analiza i kosztorysowanie robót elektrycznych oraz ich optymalizacja

  • pozyskiwanie usługodawców i podwykonawców prac elektrycznych

  • udział w negocjacjach związanych z wyborem podwykonawców i dostawców

Podział czasu pracy
80%

Katowice

20%

Delegacje

Nasze wymagania

  • JEŻELI potrafisz koordynować i nadzorować zespoły wykonujące prace elektryczne

  • posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • masz doświadczenie przy wykonywaniu instalacji elektrycznych na obiektach przemysłowych

  • posiadasz bardzo dobrą znajomość zagadnień elektrycznych oraz biegłą umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego

  • jesteś gotowy do wyjazdów w ramach projektów w kraju i za granicą aby zweryfikować realny stan instalacji (praca w delegacjach w wymiarze do 20% czasu pracy)

  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

  • NIE CZEKAJ I ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

Mile widziane

  • doświadczenie w realizacji projektów w przemyśle samochodowym

  • uprawnienia SEP do 1kV lub wyższe

  • kommunikative Kenntnisse der deutschen Sprache

To oferujemy

  • udział w projektach realizowanych w fabrykach producentów z branży Automotive

  • lokalizację projektów głównie na terenie UE

  • dla osób spoza Śląska i Małopolski dodatek relokacyjny (budżet do 15 000 PLN oraz pomoc w znalezieniu mieszkania)

  • możliwość pracy w modelu hybrydowym (biuro/home office)

  • prywatną opiekę medyczną MEDICOVER

  • pakiet sportowy MEDICOVER SPORT

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

W BLUMENBECKER ENGINEERING POLSKA od 25 lat dostarczamy rozwiązania z zakresu automatyzacji produkcji. Oddziały w Katowicach, Rudzie Śląskiej i Krakowie skupiają profesjonalistów realizujących projekty w Polsce i za granicą.

W ramach pionu Automotive Industry (Katowice/Kraków) świadczymy usługi projektowania, programowania oraz rozruchu linii produkcyjnych w sektorze motoryzacyjnym.

Pion General Industry (Ruda Śląska) dostarcza kompletne zautomatyzowanie linie produkcyjne m.in. dla przemysłu meblowego.

Posiadamy kompetencje w obszarach: projektowania elektrycznego, wykonania przemysłowych instalacji elektrycznych, projektowania mechanicznego maszyn, montażu linii produkcyjnych, opracowania oprogramowania oraz uruchomienia sterowników przemysłowych, programowania i uruchomienia robotów przemysłowych oraz wirtualnego uruchomienia.

Przewiń do profilu firmy