Oferta pracy

Kierownik Zespołu Produkcji

Rockwell Automation

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kierownik Zespołu Produkcji:

  • Odpowiada za wszystkie aspekty funkcjonowania linii produkcyjnej: bezpieczeństwo, jakość, wydajność, maszyny i urządzenia, zarządzanie podległym zespołem, szkolenie pracowników, koordynowanie pracy zespołu (min.30- 60 osób).

  • Dba o najwyższą jakość wytwarzanych wyrobów przy równoczesnym stosowaniu się do zasad montażu i procesów towarzyszących.

  • Realizuje produkcję zgodnie z planem produkcyjnym.

  • Nadzoruje przestrzeganie przez pracowników harmonogramu pracy, standardów, bezpieczeństwa, etyki i dyscypliny oraz innych firmowych i działowych polityk i procedur.

  • Zapewnia właściwe wykorzystanie wyposażenia BHP, urządzeń, metod oraz dba o zachowanie porządku na stanowiskach pracy.

  • Współpracuje z funkcjami wspierającymi w celu zapewnienia optymalnego przebiegu procesu produkcyjnego.

  • Zapewnia właściwy przepływ informacji oraz poziom komunikacji w podległym zespole.

  • Realizuje wraz z zespołem działania prowadzące do ciągłego doskonalenia procesu, wdrażania nowych rozwiązań w organizacji produkcji celem zwiększenia produktywności, jakości i bezpieczeństwa - w zakresie powierzonej odpowiedzialności.

  • Podział zadań i egzekwowanie ich realizacji przez podleglych pracowników.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu produkcją, pracą zautomatyzowanego lub zmechanizowanego działu produkcyjnego oraz zespołu produkcyjnego.

  • Wykształcenie wyższe.

  • Znajomość Excel, SAP, FTPC na min. średnio-zaawansowanym poziomie.

  • Komunikatywność i nastawienie na pracę zespołową oraz współtworzenia dobrej atmosfery w pracy.

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę, uczciwość, sumienność i pozytywne nastawienie.

  • Umiejętność pracy pod presją, przy dużej ilości zmiennych z jednoczesną umiejętnością podejmowania szybkich i trafnych decyzji.

  • Znajomość podstawowych zagadnień Kodeksu Pracy oraz BHP.

  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing potwierdzona sukcesami w projektach usprawniających.

  • Komunikatywna znajomość angielskiego.

To oferujemy

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Karta LunchPass Sodexo.

  • Dofinansowanie na platformie MyBenefit.

  • Premia roczna.

  • Dodatek świąteczny i wakacyjny z ZFŚS.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Dofinansowanie do szkoleń.

  • Kursy językowe.

Rockwell Automation to międzynarodowa firma z branży automatyki przemysłowej i rozwiązań informatycznych dostarczająca nowoczesne technologie z zakresu automatyzacji produkcji. Zatrudnia 22 tysiące pracowników w ponad 80 państwach. W Polsce jest obecna już ponad 20 lat, a od 10 lat stale poszerza swoją działalność na Śląsku.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje (CV) zawierające informację o znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

W tytule aplikacji prosimy wpisać nazwę stanowiska.

Termin składania aplikacji: do 15 czerwca 2021.

If you want to be a part of Rockwell Automation, use "Aplikuj" button and send us your CV in English.

Rockwell Automation creates the future.

Create it with us!

We kindly inform that this offer is conditional and chosen candidates will have to go through background check process, performed by an external company. In case of negative verification results, Rockwell Automation will be entitled to withdraw the offer without any consequences.