Oferta pracy

Kierownik Zespołu Produkcyjnego

Chassis Brakes International Hitachi Automotive Systems GroupO firmie

Rekrutacja zdalna

Chassis Brakes International Hitachi Automotive Systems Group

Bierutowska 91

Wrocław

Chassis Brakes International Poland Sp. z o. o.  z siedzibą we Wrocławiu to wiodący producent z branży motoryzacyjnej, należący do Hitachi Automotive Systems Group. Fabryka we Wrocławiu specjalizuje się w wytwarzaniu zacisków hamulcowych i hamulców bębnowych do samochodów osobowych dla takich klientów jak: Daimler, Volkswagen, PSA, Dacia, Renault, BMW. Dywizja hamulców posiada 25 fabryk  na 5 kontynentach. Wrocławska fabryka rozwija się dynamicznie w związku z wdrożeniami licznych nowych projektów.

Poszukujemy kandydata/tki na stanowisko:

Główne zadania:

  • Odpowiedzialność za podległy zespół i zarządzanie nim zgodnie z przepisami prawa pracy
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego przy zapewnieniu wymagań jakościowych i bezpieczeństwa
  • Odpowiedzialność za terminową realizację planu produkcyjnego
  • Raportowanie wyników
  • Realizacja procesu ciągłego doskonalenia

Oczekiwania:

  • Min. 5 letnie doświadczenie w obszarze produkcyjnym (mile widziane doświadczenie w branży Automotive)
  • Mile widziana znajomość maszyn i procesów obróbczych
  • Wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne)
  • Obsługa komputera
  • Dobra znajomość MS Office
  • Dobre umiejętności analityczne
  • Skuteczność i elastyczność w realizacji ustalonych celów
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Co jeszcze oferujemy ?

  • umowa o pracę
  • premia od wyników
  • premia wakacyjna
  • premia świąteczna
  • premie w ramach Systemu Pomysłów Pracowniczych i Programu Rekomendacji
  • pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach
  • przyjazny system wdrożenia i szkoleń wstępnych
  • możliwość rozwoju, szkolenia
  • prywatna opieka medyczna dla pracowników oraz członków rodzin na preferencyjnych warunkach
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • dofinansowanie posiłków w kantynie -
  • dofinansowane dojazdy pracownicze z wybranych kierunków
  • praca w firmie która aktywnie dba o środowisko i społeczeństwo (np. akcje sadzenia lasu z rodzinami, biegi charytatywne, itp.)
  • system motywowania i doceniania (świętowanie sukcesów, wyjścia zespołowe, nagrody, itp.)
  • dofinansowanie do karty Multi Sport i sportów grupowych
  • profity dla członków rodzin (dofinansowane kolonie i zimowiska dla dzieci, zabawa Mikołajkowa, prezenty dla dzieci)
W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o przesłanie z nazwą stanowiska w tytule za pomocą przycisku aplikowania.
Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 pkt a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chassis Brakes International Poland sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Bierutowska 91, 51-317 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Kierownik Zespołu Produkcyjnego.

Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez Chassis Brakes International Poland sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.

  Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji wymienionych praw należy przesłać e-mail z wybranym żądaniem na adres: [email protected]

Moje dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.
Chassis Brakes International
Hitachi Automotive Systems Group
51-317 Wrocław
71 7193686
www.chassisbrakes.com - www.hitachi-automotive.co.jp/en/

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy