Kierownik Zespołu Programistów

  • Piaseczno, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 22.11.2017
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 22.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Softman S.A.

Firma Softman S.A. działa w branży technologii informatycznych od 1991 roku. Jesteśmy cenionym dostawcą systemów informatycznych: posiadamy atrakcyjną ofertę, głównie w zakresie szeroko rozumianych systemów do zarządzania finansami. Spółka od początku swojego istnienia współpracuje z polskim sektorem finansowym budując dla niego rozwiązania dziedzinowe, również we współpracy z polskimi ośrodkami naukowymi. Zapewniamy naszym klientom stałą powdrożeniową opiekę realizując wszelkie niezbędne usługi serwisowe i rozwojowe wg indywidualnie zdefiniowanych oczekiwań w ramach umów SLA. Specjalnością Softman jest tworzenie unikalnych, dedykowanych systemów, które powstają od podstaw na potrzeby konkretnych odbiorców branżowych. Są to zaawansowane rozwiązania informatyczne wspomagające funkcjonowanie firm zajmujących się leasingiem, sprzedażą ratalną, udzielaniem kredytów, a także windykacją, najmem i rozliczeniami, automatyzujące procesy, zapewniające obsługę obiegu dokumentów w firmie, kontrolujące przebieg pracy i rejestrujące obieg pism w instytucji. Systemy dedykowane budowane są przy użyciu metodyki modelowania procesów biznesowych w oparciu o architekturę SOA.

Miejsce pracy: Piaseczno, Warszawa (okolice)
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie dostępnością/ciągłością usług IT
  • Zapewnienie wymaganych parametrów usług IT
  • Zarządzanie wiedzą
  • Zarządzanie problemami
  • Współpraca przy opracowywaniu i realizacji strategii rozwoju usług informatycznych
  • Współtworzenie standardów technologicznych
  • Dbanie o rozwój zawodowy członków zespołu
  • Budowanie pozytywnych relacji w zespole

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie IT
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w analizie biznesowej/systemowej
  • Znajomość nowoczesnych rozwiązań technicznych i organizacyjnych
  • Znajomość technologii bazodanowych (Oracle), Java, Spring, Angular JS

Mile widziane osoby z talentami koncyliacyjnymi i doświadczeniem na stanowisku lidera programistów w średniej wielkości organizacji (nie w dużej korporacji).

Oferujemy:

  • Rynkowe wynagrodzenie
  • Przyjazną przestrzeń pracy
  • Niekorporacyjną kulturę pracy
  • Możliwość decydowania o własnym rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aktualnego CV.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Softman S.A. z siedzibą przy ul. Okulickiego 5F, 05-500 Piaseczno, dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 nr 101. poz. 926 z późniejszymi zmianami). Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się