Logo Pracuj.pl

Kierownik zespołu programu partnerskiego

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie partnerów w celu tworzenia nowych kanałów sprzedaży i źródeł przychodów,
  • proaktywne działania na rzecz aktywizacji partnerów i minimalizacji wskaźnika churnrate,
  • zarządzanie zespołami z różnych spółek Grupy SEO wg ujednoliconych standardów,
  • tworzenie strategii rozwoju kanału partnerskiego oraz jej wdrażanie i usprawnianie na bazie mierzalnych KPI,
  • szukanie, analiza oraz testowanie nowych metod pozyskiwania partnerów (online i offline, np. podczas eventów branżowych, biznesowych),
  • projektowanie systemów premiowych zwiększających skuteczność kanału partnerskiego,
  • aktywny udział we wdrażaniu nowego CRM (Salesforce) od strony programu partnerskiego,
  • udział w kreowaniu polityki cenowej,
  • aktywny wpływ na budowanie portfela długoletnich i wysokomarżowych Klientów,
  • współpraca z działami realizacji usług w zakresie osiągania zwiększania satysfakcji klienta i obniżania churnrate,
  • wsparcie we wprowadzaniu nowych usług do sprzedaży,
  • zarządzanie oraz rozwój kompetencji i umiejętności zespołów sprzedażowych niezbędnych w zakresie realizacji strategii sprzedaży w kanale partnerskim,
  • inicjowanie działań sprzedażowych i marketingowych z Partnerami w celu maksymalizacji przychodów,
  • definiowanie i analiza KPI dla zespołu,
  • uczestnictwo w eventach branżowych,
  • raportowanie wyników.

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku liderskim i zwinność w zarządzaniu rozproszonymi zespołami,
  • eksperckie doświadczenie w sprzedaży, marketingu i programach afiliacyjnych dla B2B (min. 5 lat),
  • fachowa wiedza na temat narzędzi marketingu online i e-mail marketingu,
  • umiejętność analizy scoringu pozyskanych partnerów,
  • zdolność analizy skuteczności działań marketingowych i wyciągania z nich wniosków,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację biznesową (minimum poziom B2),
  • wysoce rozwinięte zdolności komunikacyjne i przywódcze,
  • zdolność budowania relacji, networkingu,
  • umiejętności w zakresie wystąpień publicznych, zarówno offline, jak i online

Mile widziane

  • praktyczne doświadczenie w zakresie skalowania programów partnerskich,
  • rozbudowana siatka networkingowa/sieć kontaktów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz uzyskiwanych wyników.

To oferujemy

  • Realną możliwość wpływu na rozwój Grupy w szybko rozwijającej się branży internetowej (SEO/SEM),
  • Liczne podstawowe benefity pozapłacowe (m.in. pakiet medyczny LuxMed, bonusy MyBenefit),
  • Pracę w pełni zdalną bądź model hybrydowy w jednym z naszych biur (Warszawa/Poznań).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • system kafeteryjny MyBenefit

SUNRISE SYSTEM W LICZBACH

  • Numer 1 na rynku SEO w Polsce
  • 18 lat doświadczenia w branży
  • ponad 300 zatrudnionych specjalistów
  • 8000 obsługiwanych klientów
  • Lokalizacje w 5 miastach w Polsce

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.

Sunrise System działa na rynku już 18 lat! Jak przystało na firmę z branży IT, naszą działalność rozpoczynaliśmy w garażu. Teraz posiadamy biura w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Toruniu i we Wrocławiu. Dzięki świetnym ekspertom oraz doświadczonym specjalistom zajmujemy czołową pozycję w branży SEO w Polsce i z odwagą wkraczamy na rynki międzynarodowe. Poza tym możemy pochwalić się statusem Premier Google Partner, który potwierdza nasze kompetencje oraz prowadzenie działań zgodnie z zasadami Google. Na naszym koncie mamy zrealizowanych już tysiące kampanii SEO/SEM, a nasza oferta obejmuje m.in. tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, działania z zakresu Link Buildingu czy Content Marketingu. Prowadzimy również kampanie reklamowe Google Ads oraz w social mediach.

Kierownik zespołu programu partnerskiego, warmińsko-mazurskie