Oferta pracy

Kierownik Zespołu Projektantów

Antal Engineering & Operations O firmie

  • Legnica, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Numer ref.: /72/11/2020/KS

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem projektantów w firmie produkcyjnej w obszarze: procesu, mechaniki, elektryki, AKPiA, budowy, środowiska i ppoż
  • Współpraca z podwykonawcami firm zewnętrznych
  • Sporządzanie i nadzór nad dokumentacją techniczną: kosztorysy, projekty budowlane, projekty wykonawcze, specyfikacje techniczne
  • Przygotowanie ofert prac projektowych dla klientów wewnętrznych w tym: wycen i harmonogramów prac projektowych
  • Prowadzenie ustaleń i zatwierdzeń dokumentacji projektowej zgodnie z obowiązującymi procedurami i rozporządzeniami obowiązującymi w firmie
  • Tworzenie kreatywnych rozwiązań usprawniających jakość procesu i jego optymalizację

Oczekiwania:

  • Min 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku głównego projektanta/ kierownika zespołu projektowego obowiązkowo w branży przemysłowej,
  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek architektura
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
  • Zaawansowana znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie w środowisku 3D (AutoDesk Revit i AutoCAD)
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu Prawa Budowlanego
  • Umiejętność budżetowania i harmonogramowania prac projektowych
  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem w tym planowania, delegowania, koordynowania i rozliczania prac projektowych
  • Inicjatywa w tworzeniu innowacyjnych koncepcji i rozwiązań problemów technicznych
  • Bardzo dobra umiejętność komunikacji w zespole oraz z klientami wewnętrznymi oraz podwykonawcami

Oferujemy:

  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, piknik rodzinny, turnieje sportowe, możliwość ubezpieczenia grupowego)
  • Możliwość poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach i konferencjach, studiach podyplomowych
  • Możliwość uczestniczenia i tworzenia nowoczesnych rozwiązań technologicznych
  • Samodzielna, dająca duże możliwości decyzyjne praca w interdyscyplinarnym zespole projektowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy