Załączając swoją aplikację CV prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a), Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zespołu Projektowego

ENEA Serwis Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze 2 dni
    do: 27 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie dokumentacji projektowych (budowlanych i wykonawczych) w zakresie sieci elektroenergetycznych

  • koordynacja prac projektowych asystentów opracowujących projekty sieciowe

  • nadzór i terminowa realizacja powierzonych elementów projektów

  • prowadzenie uzgodnień branżowych oraz uzyskiwanie opinii związanych z realizowaną dokumentacją projektową

  • efektywna organizacja pracy zespołu

  • realizacja założonego planu finansowego dla podległego zespołu

  • wykonywanie innych poleceń przełożonych w granicach określonych rodzajem powierzonej prac

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe elektryczne

  • minimum 3 lata doświadczenia w opracowywaniu projektów w zakresie sieci elektroenergetycznych SN i nn

  • posiadanie uprawnień budowlanych bez ograniczeń w zakresie specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

  • znajomość Prawa Budowlanego i Prawa Energetycznego

  • posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego „E” i „D”

  • biegła znajomość obsługi komputera oraz programów typu CAD i pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • dodatkowym atutem będzie znajomość w zakresie projektowania fotowoltaiki

Tak się u nas pracuje

Przewidywany termin zatrudnienia: październik/listopad 2021r.

W tytule wiadomości proszę wpisać: „12/2021 kierownik zespołu projektowego”