Oferta pracy

Kierownik zespołu projektowego/projektant

PROCOM SYSTEM S.A.

  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Północna 15/19

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie pracy zespołu podległych projektantów w branży instalacji elektrycznej i systemów sterowania dla obiektów przemysłowych, energetycznych oraz gospodarki wodno-ściekowej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu elektrotechniki, automatyki lub kierunków pokrewnych

  • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość środowiska EPLAN

  • znajomość projektowania systemów sterowania lub instalacji siły, oświetlenia, linii kablowych, rozdzielnic elektrycznych, stacji transformatorowych

  • doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi

  • umiejętności organizacji pracy własnej i podległego zespołu

  • umiejętności komunikacyjne, delegowania zadań oraz rozwiązywania konfliktów

  • prawo jazdy kat. B

  • uprawnienia SEP do 1kV

  • praktyczna znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Mile widziane

  • znajomość zagadnień związanych z doborem aparatury kontrolno – pomiarowej,

  • znajomość oprogramowania specjalistycznego WSCAD, DIALux

To oferujemy

  • różnorodną i ciekawą pracę przy wdrażaniu innowacyjnych i ambitnych projektów

  • współpracę z doświadczonym i kreatywnym zespołem

  • motywujące wynagrodzenie oraz transparentny system premiowy

  • samochód służbowy do użytku prywatnego

  • bogaty pakiet benefitów

  • podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w dedykowanych szkoleniach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

Czekamy na Twoją aplikację.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którzy zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie i szczegółach dalszego postępowania. Informujemy, że dopuszczamy możliwość przeprowadzenia spotkań rekrutacyjnych on-line.

Gwarantujemy pełną poufność nadesłanych zgłoszeń.

PROCOM SYSTEM działa na polskim i zagranicznym rynku od 1989 roku, oferując kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyzacji i robotyzacji,

autorskich aplikacji informatycznych oraz rozwiązań hydroekologicznych.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie cyfryzacji dla największych przedsiębiorstw energetycznych i przemysłowych w Polsce i za granicą.

Nasza kadra stanowi połączenie wieloletniego doświadczenia zdobytego w pracy na rzecz wielu gałęzi przemysłu z entuzjazmem oraz świeżym spojrzeniem młodych inżynierów.

Dokładamy wszelkich starań, aby atmosfera w firmie sprzyjała twórczej pracy i rozwojowi osobistemu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.procomsystem.pl

Przewiń do profilu firmy