Oferta pracy

Kierownik Zespołu Przedstawicieli Handlowych

eService Sp. z o.o.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planu sprzedaży i celów dedykowanych dla Regionu

  • budowanie, zarządzanie i koordynowanie zespołu Przedstawicieli Handlowych (w tym m.in. rekrutacja, szkolenie, coaching sprzedażowy, nadzorowanie wyników i rekomendowanie rozwiązań zwiększających sprzedaż w regionie)

  • tworzenie i rozwijanie siatki Reprezentantów Handlowych

  • zwiększanie efektywności i skuteczności sprzedażowej podległych handlowców

  • udział w projektach sprzedażowych i retencyjnych z segmentu dużych klientów

Nasze wymagania

  • chcesz współpracować z nami w oparciu o umowę agencyjną

  • potrafisz budować skuteczne zespoły sprzedażowe

  • z łatwością budujesz trwałe relacje z klientami i współpracownikami

  • masz doświadczenie w zarządzaniu lub koordynowaniu pracy innych i chcesz czuć się odpowiedzialny za wspólny wynik

  • motywuje Cię osiąganie lub przekraczanie celów sprzedażowych

To oferujemy

  • Umowę agencyjną

  • Podstawę oraz atrakcyjną premię uzależnioną od osiąganych wyników

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • wsparcie psychologiczne dla Ciebie i Twoich bliskich

  • porady prawne i finansowe dla Ciebie i Twoich bliskich

Etapy rekrutacji
1

Wyślij CV

2

Spotkajmy się online

3

Dołącz do eService

Jesteśmy polską firmą z siedzibą w Warszawie, skąd obsługujemy klientów na obszarze 11 krajów Europy. Jako część międzynarodowej Grupy EVO jesteśmy europejskim hubem IT, technologii, zarządzania i rozwoju produktów, które codziennie mają wpływ na życie milionów użytkowników kart płatniczych.

Będąc największym operatorem płatności bezgotówkowych w Polsce i Europie środkowo-wschodniej, wspieramy przedsiębiorców w cyfrowym świecie transakcji płatniczych. Dajemy im narzędzia, dzięki którym mogą jeszcze lepiej obsługiwać swoich klientów, niezależnie od tego gdzie są i w jaki sposób chcą dokonać zakupu.

Od ponad 20 lat budujemy świat, w którym transakcje płatnicze przebiegają niemal niezauważalnie, są szybkie, bezpieczne i wygodne. Nieprzerwana ewolucja rynku usług finansowych wymaga od nas ciągłego rozwoju, innowacyjnego myślenia oraz budowania rozwiązań i kompetencji, które jeszcze wczoraj nie istniały. Tworzymy je i rozwijamy się wraz z nimi, rosnąc w tempie 20 proc. rocznie.

Wierzymy w siłę naszych wartości, którymi są: uczciwość, odpowiedzialność, różnorodność i praca zespołowa – dzięki nim nasi pracownicy i klienci zostają z nami na lata.

eService należy do notowanej na NASDAQ spółki EVO Payments oraz PKO Banku Polskiego.

Przewiń do profilu firmy