Oferta pracy

Kierownik Zespołu Realizacji Zamówień

Makarony Polskie S.A.

7 00010 000 brutto / mies.
  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i nadzorowanie pracy Zespołu Realizacji Zamówień;

  • Obsługa zamówień kontrahentów - organizacja kompletacji dostaw produktów i towarów do klienta, zgodnej z zamówieniem, ich terminowa realizacja oraz prawidłowa dokumentacja;

  • Nadzór nad tworzeniem cenników, kartotek materiałowych dla klientów krajowych i zagranicznych;

  • Nadzór nad poprawnym zamykaniem okresów rozliczeniowych w podległym obszarze;

  • Odpowiedzialność za składowane produkty i towary, w szczególności w zakresie terminu przydatności do spożycia;

  • Prowadzenie i koordynacja gospodarki paletowej;

  • Tworzenie i organizacja prawidłowego i terminowego obiegu dokumentów, w tym dokumentów związanych z gospodarką opakowaniami zwrotnymi;

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji w zakresie realizowanych kontraktów instytucjonalnych;

  • Tworzenie raportów, analiz i zestawień w tym raportowanie GUS, Intrastat;

  • Nadzór nad transportem w tym pozyskiwanie nowych dostawców usług transportowych, koordynacja zleceń transportu drobnicowego, autoryzacja faktur transportowych, weryfikacja stawek transportowych;

  • Zarządzanie reklamacjami w obszarze produktów i usług;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki: administracja, ekonomia, logistyka itp.

  • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,

  • umiejętność zarzadzania zespołem co najmniej kilkuosobowym,

  • znajomość zasad obsługi zamówień w handlu krajowym i międzynarodowym,

  • umiejętność pracy zespołowej opartej na zaufaniu, wsparciu i proaktywnym podejściu do wyzwań

  • komunikatywność, dobra organizacja własnej pracy, samodzielność,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • znajomość oprogramowania ERP w zakresie fakturowania, obsługi zamówień, gospodarki magazynowej (mile widziane Softlab)

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę, pełen etat, dni pracy: od poniedziałku do piątku,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, która realizuje projekty badawczo-rozwojowe,

  • możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach,

  • praca w zgranym zespole ludzi zorientowanych na sukces,

  • wynagrodzenie od 7000 zł do 10000 zł brutto miesięcznie: w tym zasadnicze oraz premia uznaniowa,

  • niezbędne narzędzia pracy: komputer, nowoczesne oprogramowanie, telefon komórkowy, możliwość korzystania z samochodu firmowego do celów służbowych,

  • atrakcyjny pakiet socjalny: bezpłatny parking przy zakładzie, imprezy integracyjne, świąteczne bony, możliwość udziału w prywatnym ubezpieczeniu grupowym na życie, dofinansowanie: karty sportowej i prywatnej opieki medycznej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Makarony Polskie SA jeden z największych i dynamicznie rozwijających się producentów makaronu w Polsce z bogatymi tradycjami i długoletnim doświadczeniem. Spółka dominująca Grupy Makarony Polskie działającej na szeroko rozumianym rynku FMCG, rozwijająca sprzedaż swoich produktów na rynku polskim i rynkach zagranicznych.

Przewiń do profilu firmy