Oferta pracy

Centralny Ośrodek Informatyki

Kierownik Zespołu SOC (k/m)

Centralny Ośrodek Informatyki O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 16 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest kluczową osobą w Departamencie Cyberbezpieczeństwa odpowiedzialną za monitorowanie i reagowanie na zdarzenia dotyczące Cyberbezpieczeństwa. Osoba ta kieruje kilkunastoosobowym zespołem i odpowiada za ciągłe podnoszenie jego kompetencji oraz utrzymanie w gotowości do reakcji w trybie 24/365. Poza całodobowym monitorowaniem Cyberbezpieczeństwa osoba ta bezpośrednio odpowiada za proces zarządzania incydentami oraz podatnościami w systemach IT.

Twój zakres obowiązków

Zadania codzienne:

• kierowanie kilkunastoosobowym Zespołem SOC,

• utrzymanie ciągłej gotowości,

• optymalizacja i doskonalenie procesów zarządzania incydentami oraz podatnościami w systemach IT.

Wyzwania długoterminowe:

• udział w projekcie Rządowego Klastra Bezpieczeństwa,

• budowa Zespołu Red Team.

Osoba ta współpracuje na co dzień z:

• administratorami infrastruktury IT,

• administratorami Systemów Rejestrów Państwowych,

• programistami.

Osoba ta realizując swoje obowiązki kontaktuje się również z:

• operatorami telekomunikacyjnymi,

• CERT / NASK,

• CSIRT / ABW,

• Kancelarią Prezesa Rady Ministrów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • certyfikaty: CISSP, OSCP,

  • bardzo dobrą znajomość rozwiązania klasy SIEM i DAM,

  • wiedzę z zakresu bezpieczeństwa aplikacji webowych,

  • znajomość rozwiązań chmurowych oraz konteneryzacji,

  • bardzo dobre zdolności analityczne oraz komunikacyjne, również w sytuacji stresowej i pod presją czasu,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • poświadczenie Bezpieczeństwa do klauzuli „TAJNE”.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • częściową pracę zdalną.

  • dostęp do najnowszych technologii.

  • dobry sprzęt i rynkowe wynagrodzenie.

  • otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój.

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

  • dodatkowo: m.in. prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Są tacy, dla których przy tworzeniu usług cyfrowych najważniejszy jest człowiek.

Jest miejsce, gdzie dzięki technologii rozproszone instytucje łączą się w proste usługi przyjazne dla obywateli – tak wygląda kod do cyfryzacji. W Centralnym Ośrodku Informatyki realizujemy projekty dla Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Jesteśmy unikalnym w skali państwa zespołem liczącym blisko 600 specjalistów.

Pracujemy zarówno w formule stacjonarnej, mieszanej, jak i telepracy.

Naszej pracy sprzyja:

• najnowsza technologia

• wiedza i doświadczenie ekspertów IT

• szkolenia

• zgrany i wspierający się zespół

Zostań częścią naszego kodu!

Przewiń do profilu firmy