Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zespołu Sprzedażowego

  • Białystok, podlaskie
  • Kierownik
  • 2017-07-16

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Nasza firma jest stabilnym partnerem biznesowym, o międzynarodowym zasięgu. Działa na polskim rynku od ponad dwudziestu lat. Zapewniamy najwyższe standardy obsługi oraz nowoczesne produkty dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Współpracownikom oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia ponoszące umiejętności zawodowe oraz atrakcyjne świadczenia. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok
Region: podlaskie

Zadania:

  • Zarządzanie i rozwój podległego zespołu sprzedażowego
  • Planowanie i wdrażanie skutecznych rozwiązań wspierających rozwój biznesu
  • Zapewnienie najwyższych standardów jakości obsługi klienta
  • Realizowanie celów stawianych przed zespołem

Oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowiskach związanych ze sprzedażą
  • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • Mile widziane wykształcenie wyższe

Oferujemy:

  • System wynagrodzeń wspierający zachowanie dochodu na stałym i atrakcyjnym poziomie
  • Dostęp do nowych kontaktów sprzedażowych
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń oraz indywidualne wsparcie menedżera
  • Możliwość rozwoju kariery zgodnie z zainteresowaniami
  • Nowoczesne systemy informatyczne wspierające planowanie i realizowanie aktywności sprzedażowych

Osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej list motywacyjny i CV
za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się