Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zespołu Sprzedażowego

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Kierownik
  • 11.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Międzynarodowa firma posiadająca swoje siedziby na trzech kontynentach,  od kilku lat rozwija swój biznes w Polsce. W związku z przyrostem struktur sprzedażowych firmy  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Region: śląskie

Idealny kandydat to:

  • Osoba z wysoko rozwiniętymi zdolnościami interpersonalnymi
  • Posiadająca doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowa na nowe wyzwanie - uczestniczenia w otwieraniu kolejnej z placówek firmy
  • Potrafiącą dobrym przykładem wdrażać swoich pracowników
  • Nie posiadająca oporów przed własną sprzedażą
  • Ambitna i chętna do dalszego rozwoju zawodowego

Obowiązki:

  • Stworzenie nowego zespołu sprzedażowego – rekrutacja
  • Wdrożenie nowych pracowników
  • Zarządzanie zespołem
  • Kontakt z klientem
  • Dbałość o poprawność wszelkiej dokumentacji
  • Troska o dobry wizerunek biura

Oferujemy:

  • Pracę w biurze w centrum miasta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Realną możliwość awansu i rozwoju
  • Pakiet szkoleń
  • Udział w konferencjach
  • Konkursy pracownicze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego aktualnego CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

Prosimy o dołączenie do dokumentu rekrutacyjnego klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)."

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się