Logo Pracuj.pl

Kierownik Zespołu Sprzedażowego - fotowoltaika

BLOCKCHAIN POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ RENENERGY SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • aktywne budowanie struktury sprzedażowej
  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych i planu sprzedażowego zespołu
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • budowanie trwałych relacji z klientami i handlowcami
  • kształtowanie i promowanie wizerunku firmy
  • praca w terenie z klientami i handlowcami

Nasze wymagania

  • kultura osobista
  • otwartość w relacjach międzyludzkich
  • wysoki poziom kompetencji negocjacyjnych i handlowych
  • znajomość technik sprzedaży i obsługi klientów
  • znajomość tematyki związanej z fotowoltaiką (będzie atutem)
  • umiejętność planowania i zarządzania czasem własnym i handlowców
  • skuteczność w działaniu i zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • nastawianie na wynik
  • posiadanie min. 3-4 osobowego zespołu sprzedażowego, osiągającego wyniki na poziomie 80kWp/mc

To oferujemy

  • atrakcyjne ceny zestawów fotowoltaicznych przy zachowaniu jakości komponentów
  • wynagrodzenie w oparciu o prowizję wliczoną w cenę + prowizję ze swojego narzutu do kWp + nadprowizja ze sprzedaży zespołu
  • wysokie wynagrodzenie podstawowe
  • przejrzyste warunki współpracy i świetną atmosferę pracy
  • szkolenia produktowe i wdrażające
  • narzędzia wspomagające sprzedaż: leasing, raty 0%, raty oprocentowane
  • samochód służbowy, telefon - smartfon, laptop

BLOCKCHAIN POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ RENENERGY SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma z branży fotowoltaiki / instalacji fotowoltaicznych poszukuje doświadczonych z ambicjami i samodzielnych w działaniu Kierowników Zespołów Sprzedażowych.

Zanim wyślesz CV, odpowiedz sobie na jedno kluczowe pytanie. Czy chcesz pracować czy zarabiać pieniądze nawet do 50 000zł/mc? Jeśli chcesz zarabiać pieniądze to śmiało wysyłaj CV, w innym wypadku nie trać swojego i naszego czasu.

Mamy prostą strukturę organizacyjną co przekłada się na szybkie podejmowanie decyzji i de facto działanie. Stawiamy na rozwój i umożliwiamy ten rozwój poprzez danie wolnej ręki w podejmowaniu decyzji i kreowaniu wartości.

Zainteresowane osoby zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej

www.RenEnergy.pl

lub profilu na www.facebook.com/RenEnergyPL

Kierownik Zespołu Sprzedażowego - fotowoltaika, dolnośląskie