Poprzez kliknięcie w przycisk aplikowania wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji (zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)).
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zespołu Sprzedażowego - fotowoltaika

BLOCKCHAIN POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ RENENERGY SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 18 sie 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • aktywne budowanie struktury sprzedażowej

  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych i planu sprzedażowego zespołu

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • budowanie trwałych relacji z klientami i handlowcami

  • kształtowanie i promowanie wizerunku firmy

  • praca w terenie z klientami i handlowcami

Nasze wymagania

  • kultura osobista

  • otwartość w relacjach międzyludzkich

  • wysoki poziom kompetencji negocjacyjnych i handlowych

  • znajomość technik sprzedaży i obsługi klientów

  • znajomość tematyki związanej z fotowoltaiką (będzie atutem)

  • umiejętność planowania i zarządzania czasem własnym i handlowców

  • skuteczność w działaniu i zarządzaniu zespołem sprzedażowym

  • nastawianie na wynik

  • posiadanie min. 3-4 osobowego zespołu sprzedażowego, osiągającego wyniki na poziomie 80kWp/mc

To oferujemy

  • atrakcyjne ceny zestawów fotowoltaicznych przy zachowaniu jakości komponentów

  • wynagrodzenie w oparciu o prowizję wliczoną w cenę + prowizję ze swojego narzutu do kWp + nadprowizja ze sprzedaży zespołu

  • wysokie wynagrodzenie podstawowe

  • przejrzyste warunki współpracy i świetną atmosferę pracy

  • szkolenia produktowe i wdrażające

  • narzędzia wspomagające sprzedaż: leasing, raty 0%, raty oprocentowane

  • samochód służbowy, telefon - smartfon, laptop

BLOCKCHAIN POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ RENENERGY SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma z branży fotowoltaiki / instalacji fotowoltaicznych poszukuje doświadczonych z ambicjami i samodzielnych w działaniu Kierowników Zespołów Sprzedażowych.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Zanim wyślesz CV, odpowiedz sobie na jedno kluczowe pytanie. Czy chcesz pracować czy zarabiać pieniądze nawet do 50 000zł/mc? Jeśli chcesz zarabiać pieniądze to śmiało wysyłaj CV, w innym wypadku nie trać swojego i naszego czasu.

Mamy prostą strukturę organizacyjną co przekłada się na szybkie podejmowanie decyzji i de facto działanie. Stawiamy na rozwój i umożliwiamy ten rozwój poprzez danie wolnej ręki w podejmowaniu decyzji i kreowaniu wartości.

Zainteresowane osoby zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej

www.RenEnergy.pl

lub profilu na www.facebook.com/RenEnergyPL