Ta oferta pracy jest nieaktualna od 322 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zespołu Sprzedażowego

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 30.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli cechuje Cię dobra organizacja pracy oraz doskonałe umiejętności interpersonalne, a przy tym osiąganie satysfakcji zawodowej i finansowej jest kluczowym czynnikiem motywującym do działania, nie powinieneś przejść obok tej oferty obojętnie!

    Główne zadania:

    • zarządzanie zespołem sprzedażowym (bezpośrednie nadzorowanie pracy podległych pracowników oraz dokonywanie jej oceny, wspieranie działań podległych pracowników oraz motywowanie ich do efektywnego działania),
    • nadzorowanie realizacji planów sprzedażowych,
    • zapewnienie wysokiego poziomu jakości obsługi Klientów,
    • inicjowanie działań wspierających sprzedaż,
    • organizowanie i uczestnictwo w prezentacjach, spotkaniach z Klientami,
    • pozyskiwanie i profesjonalną obsługę Klientów,
    • przestrzeganie procedur i standardów.

    Oczekujemy:

    • min. 4- letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników,
    • znajomości technik sprzedaży i negocjacji,
    • świadomości biznesowej i znajomości standardów jakości obsługi Klienta,
    • samodzielności oraz umiejętności zarządzania własnym czasem pracy,
    • ambicji i zaangażowania w realizowaniu celów sprzedażowych,
    • prawa jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na czas nieokreślony,
    • konkurencyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny,
    • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy,
    • szeroką ofertę szkoleń umożliwiających zdobywanie nowych kompetencji,
    • możliwość kształtowania własnej kariery i zdobywania doświadczeń w dużej instytucji finansowej.